SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja ma dosyć Michała! Będzie rozwód? - ZWIASTUN 83 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja ma dosyć Michała! Będzie rozwód? - ZWIASTUN 83 odcinka

23.04.2016, godz. 13:08
Przyjaciółki 7 sezon odcinek 83. Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 7 sezon odcinek 83. Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Polsat/ ipla.tv

W serialu "Przyjaciółki" kryzys w małżeństwie Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) pogłębia się. Związek na odległość, ciągłe kłamstwa Michała, podejrzenia o zdradę są zabójcze dla ich miłości. W 83 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Patrycja przeciwstawia się mężowi, który nie zgadza się, by byłą szefową salonu fryzjerskiego Sebo (Modest Ruciński).

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 83 - czwartek, 28.04.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Czy Patrycja i Michał z "Przyjaciółek" się rozstaną? Po wyjeździe Michała do Kopenhagii w ich małżeństwie coś zaczęło się psuć. Najpierw chodziło o Edytę (Paulina Chapko), koleżankę męża Patrycji ze stażu w Danii, którą Patrycja podejrzewała o romans z jej mężem.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Anka chora na raka piersi

Ale nie to jest największym problemem. Michał nie powiedział Patrycji, że mogą stracić mieszkanie, że 100 tysięcy złotych z kredytu, które wpłacił jako zaliczkę przepadło, bo deweloper splajtował. Dopiero Zuza (Anita Sokołowska) powiedziała przyjaciółce prawdę o tym co Michał przed nią ukrywa.

W 83 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Patrycja postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Zgadza się przyjąć propozycję Sebo, który po wypadku przez długi czas nie wróci do pracy. Patrycja ma go zastąpić na stanowisku szefa salonu fryzjerskiego. A to wiąże się z większą ilością pracy i obowiązków.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Koniec zdjęć do Przyjaciółek. Czy będzie 8 seria?

Fryzjerka podejmuje pracę w salonie fryzjerskim w pełnym wymiarze godzin. Michałowi nie podoba się ten pomysł. Dochodzi między nimi do kolejnej kłótni na odległość. Ale tym razem Patrycja stawia się mężowi. Po tym jak ją oszukiwał w sprawie mieszkania teraz to ona próbuje uratować ich domowe finanse, żeby nie stracili mieszkania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: