SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Sekretny ślub Julki i Czarka - ZWIASTUN 82 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Sekretny ślub Julki i Czarka - ZWIASTUN 82 odcinka

21.04.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 7 sezon odc. 82. Julka (Nicole Bogdanowicz), Czarek (Kamil Kula)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 82. Julka (Nicole Bogdanowicz), Czarek (Kamil Kula) foto: Polsat

Szok w serialu "Przyjaciółki"! 18-letnia Julka (Nicole Bogdanowicz) w tajemnicy przez rodzicami wyszła za mąż. W 82 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" jak grom z jasnego nieba spada na Ankę (Magdalena Stużyńska) wiadomość o ślubie Julki i Czarka (Kamil Kula). Córka Anki i Pawła mówi matce, że wzięła ślub z weterynarzem, z którym spotyka się od zaledwie kilku tygodni. Zobaczcie zwiastun 82 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 82 - czwartek, 21.04.2016, o godz. 21.05 w telewizji Polsat

Sekretny ślub Juli i Czarka w serialu "Przyjaciółki"! Córka Anki i Pawła zakochała się do szaleństwa w weterynarzu, który od kilku tygodni opiekuje się Dianą, chorą suczką Strzeleckich. Związek 18-latki ze starszym o prawie 10 lat mężczyzną nie podoba się Ance, ale Julka jest już dorosła i matka nie może jej zabronić widywać się z weterynarzem.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Anka chora na raka piersi

W 82 odcinku "Przyjaciółek" Anka z niepokojem obserwuje Julkę i Czarka, którzy coraz częściej goszczą razem w domu Strzeleckich. Jakby tego było mało Anka jest coraz bardziej sfrustrowana brakiem zajęcia.

Rola "ekskluzywnej pani domu" już jej się znudziła. Zuza proponuje jej kurs języka włoskiego, który organizuje jej bank, na co Anka ochoczo przystaje. Anka postanawia też dokończyć studia prawnicze, które przerwała na czwartym roku, gdy zaszła w ciążę z Julką. Paweł nie jest zachwycony decyzją żony.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Koniec zdjęć do Przyjaciółek. Czy będzie 8 seria?

Strzeleccy jednak jeszcze nie wiedzą, że prawdziwe problemy dopiero ich czekają. W 82 odcinku "Przyjaciółek" po całym dniu poza domem Julka zaskakuje Ankę szokującą nowiną. I to w chwili gdy Anka próbuje wytłumaczyć nastolatce, że zamiast na randkach z weterynarzem powinna skupić się na nauce i przygotowaniach do matury. - Mamo, Czarek i ja wzięliśmy ślub - stwierdza Julka, a Anka aż blednie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: