SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja dowie się od Zuzy o kłamstwach Michała - ZWIASTUN 82 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja dowie się od Zuzy o kłamstwach Michała - ZWIASTUN 82 odcinka

21.04.2016, godz. 18:29
Przyjaciółki 7 sezon odcinek 83. Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 7 sezon odcinek 83. Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Polsat/ ipla.tv

Patrycja (Joanna Liszowska) z serialu "Przyjaciółki" przyłapie Michała (Marcin Rogacewicz) na zdradzie? W 82 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" postanowi wyjechać do do Dani, żeby sprawdzić, czy jej mąż ma romans z Edytą (Paulina Chapko). Patrycja jest pełna podejrzeń, bo ukochany zostawił na jej telefonie bardzo dziwną wiadomość głosową. Brzmiało to tak, jakby Edyta proponowała mu kolejną randkę! Zobaczcie zwiastun 82 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 82 - czwartek, 21.04.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Po wyjeździe Michała do Kopenhagi Patrycja nabiera podejrzeń, że jest zdradzana. Dlaczego? Michał zostawił na jej skrzynce głosowej dziwne nagranie.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Julka weźmie ślub z weterynarzem Czarkiem

W  81 odcinku "Przyjaciółek" Michał wyjedzie do pracy za granicą, a towarzyszyć będzie mu urocza blondynka, którą Kochan miała "przyjemność" poznać. Później Patrycja zauważy, że mąż do niej dzwonił i zostawił wiadomość głosową.

- Michał pójdziemy jutro do sauny? Ostatnio było bardzo fajnie - Patrycja usłyszyłą w słuchawce głos Edyty i uznała, że to nagrało się przypadkiem.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Inga podbije serce Francesca?

Właśnie dlatego Kochan postanawia sprawdzić, jak wygląda życie jej męża w Danii. W 82 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja mówi dziewczynom, że jedzie sprawdzić Michała. - Dobra dziewczyny, stało się. Jadę do Kopenhagi.

Dopiero wtedy Zuza wyznaje Patrycji, że Michał ukrywa przed nią poważne kłopoty finansowe. Czy do tego wszystkiego dojdzie jeszcze zdrada?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: