SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Inga podbije serce Francesca?

Przyjaciółki 7 sezon. Inga podbije serce Francesca?

14.04.2016, godz. 19:30
Przyjaciółki 7 sezon odc. 81. Francesco (Stefano Terrazzino), Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 81. Francesco (Stefano Terrazzino), Inga (Małgorzata Socha) foto:

Inga (Małgorzata Socha) z serialu "Przyjaciółki" rozkocha w sobie przystojnego Włocha? Już w 82 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" asystentka Zuzy (Anita Sokołowska) pomoże Francesco (Stefano Terrazzino) znaleźć lokal w Warszawie. Inga z pomocą Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) zaprezentuje inwestorowi willę, a budynek przypada mu do gustu! Podobnie jak nowo poznana blondynka!

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 82 - czwartek, 21.04.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

W serialu "Przyjaciółki" Inga zaczęła pracę w banku Zuzy, bo jej interes z muffinami nie wypalił. Gruszewska dostała od koleżanki posadę asystentki i już pierwszego dnia doszło między nimi do spięcia.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Julka weźmie ślub z weterynarzem Czarkiem

Inga była załamana gdy w 81 odcinku "Przyjaciółek" Zuza na nią nakrzyczała. Ale pierwszy dzień w pracy miał też swoje plusy. Gruszewska poznała przystojnego Francesco. Jest on prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego zadaniem jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu. Wszystkie kobiety w gmachu banku, łącznie z Ingą, wzdychają na widok Włocha.

W 82 odcinku "Przyjaciółek" Inga będzie miała okazję się do niego zbliżyć. Pani prezes banku poprosi Ingę, by pomogła Francescowi w znalezieniu domu w Warszawie. Inga i Dorota pokażą mu willę, której nie udało jej się ostatnio sprzedać. Francesco będzie zachwycony i zdecyduje się na wynajem.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie

Czy dzięki temu Inga zyska sympatię przystojnego inwestora? A może nawet skradnie jego serce? O wszystkim przekonamy się w nowych odcinkach 7 sezonu "Przyjaciółek".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: