SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Włoch Francesco poderwie Ingę? Stefano Terrazzino w Przyjaciółkach

Przyjaciółki 7 sezon. Włoch Francesco poderwie Ingę? Stefano Terrazzino w Przyjaciółkach

08.04.2016, godz. 07:45
Przyjaciółki 7 sezon. Francesco (Stefano Terrazzino)
Przyjaciółki 7 sezon. Francesco (Stefano Terrazzino) foto: Polsat

Stefano Terrazzino w serialu "Przyjaciółki" rozkocha w sobie Ingę (Małgorzata Socha)! Po zamknięciu muffiniarni "Małe co nieco" Inga rozpocznie pracę w banku Zuzy (Anita Sokołowska). I właśnie tu, w 81 odicnku 7 sezonu "Przyjaciółek", pozna uwodzicielskiego Włocha o imieniu Francesco, który od pierwszego spotkania będzie zauroczony Ingą. Z wzajemnością.

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 81 (odc. 7) - czwartek, 14.04.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Stefano Terrazzino zadebiutuje w "Przyjaciółkach" w 81 odcinku serialu. W jakie roli wystąpi znany tancerz, który olbrzymią popularność zdobył w show "Taniec z gwiazdami"? Stefano Terrazzino zagra Francesca, prezesa zagranicznego inwestora banku gdzie pracuje Zuza Markiewicz.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Koniec muffiniarni Anki i Ingi. Przyjaciółki zamkną biznes

Nowy pracownik będzie chciał wprowadzić zmiany w strukturze zespołu. Ale zanim to nastąpi sprawi, że serca wszystkich kobiet w banku zabiją mocniej. Oporna na jego urok będzie tylko Zuza.

W przeciwieństwie do Ingi, która po wyjściu z depresji będzie świetnie się czuła w towarzystwie przystojnego Włocha. Tym bardziej, że Francesco to mężczyzna idealny, który wie jak adorować kobiety i sprawiać, że tracą na dla niego głowy.

W 82 odcinku "Przyjaciółek" pani prezes banku (Hanna Dunowska) poleci Indze, by znalazła dom dla Francesca. To będzie pierwsze tak poważne zadanie Ingi w nowej pracy, od którego oczywiście będzie zależała jej dalsza przyszłość w banku.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Paweł oświadczy się Ance

Inga skorzysta z pomocy Doroty (Agnieszka Sienkiewicz), agentki nieruchomości, która poleci biznesmenowi luksusową willę na wynajem. Inga zdobędzie punkty z pracy, a przy okazji zachwyci sobą Włocha. Francesco będzie pod wrażeniem urody, uroku i zaradności Ingi.

Czy znajomość Ingi i Francesca przerodzi się w romans? Wygląda na to, że makler giełdowy Robert (Krzysztof Wieszczek) będzie musiał bardziej się postarać, by nie stracić Ingi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: