SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Michał ukrywa przed Patrycją problemy z kredytem na mieszkanie

Przyjaciółki 7 sezon. Michał ukrywa przed Patrycją problemy z kredytem na mieszkanie

07.04.2016, godz. 20:11
Przyjaciółki 7 sezon odc. 81. Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 81. Patrycja (Joanna Liszowska) foto:

Michał (Marcin Rogacewicz) z serialu "Przyjaciółki" ma poważne kłopoty, ale postanowił o niczym nie mówić Patrycji (Joanna Liszowska), żeby jej nie martwić. W 81 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" jego tajemnice zdadzą się na nic, bo Kochan i tak zacznie przeczuwać, że mąż czegoś jej nie mówi. Czy Zuza (Anita Sokołowska) powie przyjaciółce o kłopotach Michała i o mieszkaniu, które najpewniej stracą?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 81 (odc. 7) - czwartek, 14.04.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

W "Przyjaciółkach"7 Patrycja zacznie przeczuwać, że jej mąż skrywa przed nią poważne sprawy. I będzie miała rację! Michał nie powiedział jej o kilku... dość ważnych kwestiach.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Teściowa Anki ma romans z dentystą. Bartosz Waga w Przyjaciółkach

Przed powrotem do Danii, w 81 odcinku "Przyjaciółek" Michał organizuje w domu romantyczną kolację. Patrycja jest pozytywnie zaskoczona, choć cały czas czuje, że coś jest nie tak. Nadal nie wie o problemach kredytowych Michała, który za wszelką cenę próbuje załatwić tę sprawę, nie mówiąc o niczym żonie.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Inga zostawi Roberta dla Włocha Francesco?

O problemach Michała wie tylko Zuza, która obiecała o niczym nie mówić przyjaciółce. Patrycja zaczyna jednak wszystkiego się domyślać.

- Cały czas czuję, że coś jest nie tak. I martwi mnie, że wyjeżdża akurat teraz. Oczywiście z Edytą - powie Kochan w rozmowie z przyjaciółką. Czy Markiewicz pęknie i powie jej o tym, że deweloper od którego Michał kupił mieszkanie najprawdopodobniej zamkną swoją działalność?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: