SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Inga asystentką Zuzy. Ostre spięcie przyjaciółek - ZWIASTUN 81 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Inga asystentką Zuzy. Ostre spięcie przyjaciółek - ZWIASTUN 81 odcinka

14.04.2016, godz. 07:45
Przyjaciółki 7 sezon odc. 81. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 81. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat/ ipla.tv

Koniec przyjaźni bohaterek serialu "Przyjaciółki"?! W 81 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) zacznie pracę asystentki Zuzy (Anita Sokołowska) w banku i już na początku zbierze krytyczne uwagi. Markiewicz będzie bezwzględna i nie da Gruszewskiej żadnej taryfy ulgowej. Inga wróci do domu z płaczem już po pierwszym dniu w nowej pracy. Jej dobre relacje z Zuzą mogą znacznie ucierpieć przez kłopoty i awantury służbowe. Co się wydarzy w nowych odcinkach "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 81 (odc. 7) - czwartek, 14.04.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

W 81 odcinku "Przyjaciółek" Inga zaczyna pracę w banku Zuzy. Markiewicz poszukiwała asystentki, a Gruszewska pracy. Idealnie!

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Inga zostawi Roberta dla Włocha Francesco?

Pierwszego dnia w nowej pracy Inga poznaje przystojnego Włocha o imieniu Francesco (Stefano Terrazzino). Okazuje się, że jest on prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego zadaniem jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu. Wszystkie kobiety pracujące w banku są pod ogromnym wrażeniem Francesca. Jedyną osobą, która nie podziela tych zachwytów, jest Zuza.

A co z przyjaźnią? Początkowo praca Ingi i Zuzy układa się bardzo dobrze. Ale coś nam mówi, że dziewczyny nie dogadają się na stopie zawodowej. Dlaczego?

Przeczytaj: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz urodzi córkę! Kiedy poród?

W 81 odcinku "Przyjaciółek" Inga przekona się, że Zuza jest bezwzględną szefową i aż popłacze się, gdy koleżanka na nią nakrzyczy.

- Ochrzaniła mnie - wypłacze się Inga Damarowi (Marcin Korcz). A Patrycja (Joanna Liszowska) stanie w obronie początkującej asystentki. -Wiesz co? Potraktowałaś Ingę jak smarkulę. Objechałaś ją przy obcych ludziach! - upomni Zuzę Kochan.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: