SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Zuza całuje się z Jankiem - ZWIASTUN

Przyjaciółki 7 sezon. Zuza całuje się z Jankiem - ZWIASTUN

07.04.2016, godz. 21:09
Przyjaciółki 7 sezon odc. 80. Janek (Marek Bukowski), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 80. Janek (Marek Bukowski), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Zuza (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki" gotowa na nową miłość i romans z Jankiem (Marek Bukowski)? W 80 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Zuza i Jasiek spędzają razem wieczór na kolacji u Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski). A ponieważ wciąż im mało, to idą też razem na szaloną imprezę do klubu. Po powrocie do mieszkania Zuza i Jasiek na fali romantycznej atmosfery zaczynają się namiętnie całować… Czy pierwszy pocałunek Zuzy i Janka z "Przyjaciółek" będzie miał ciąg dalszy? Zobaczcie zwiastun 80 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 80 (odc. 6) - czwartek, 7.04.2016, o godz. 21 w Polsacie

Czy Zuza i Janek z "Przyjaciółek" będą razem? Przed laty, kiedy byli jeszcze dziećmi stanowili parę nierozłączonych przyjaciół. Potem jednak ich drogi się rozeszły.

Spotkali się dzięki Stefie (Dorota Kolak), która postanowiła zabawić się w swatkę i znaleźć nowego faceta dla swojej córki. Zuza od razu jednak zastrzegła, że nie interesują ją żadne romanse. Doszła już do siebie po rozstaniu z Jerzym (Mariusz Bonaszewski), lecz nie jest gotowa na nowy związek. Jej czyny przeczą jednak słowom.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Dagmar prosi Ingę o rękę Kate

W 80 odcinku "Przyjaciółek" Anka, która nadal nie wychodzi z roli „ekskluzywnej pani domu” organizuje wystawną kolację i zaprasza przyjaciółki wraz z partnerami. Janek wiele sobie obiecuje po tym wieczorze. - Naprawdę bardzo się cieszę, że chcesz mnie przedstawić swoim najlepszym przyjaciółkom - wyznaje Zuzie kiedy jadą na kolację do Strzeleckich.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz urodzi córkę! Kiedy poród?


Spotkanie udaje się doskonale, dziewczyny poznają Roberta (Krzysztof Wieszczek), ukochanego Ingi (Małgorzata Socha) i Janka (Marek Bukowski). Inga, Anka i Patrycja (Joanna Liszowska) są zachwycone zwłaszcza Jankiem, przy którym Zuza wprost rozwita. Ona jednak zapewnia przyjaciółki, że Janek jest po prostu jej kolegą.

- Kolega, który by się chętnie przebranżowił - śmieje się Inga. - Najchętniej na narzeczonego - dodaje Anka.

Po kolacji Inga i Zuza razem ze swoimi partnerami kończą wieczór w klubie, gdzie świetnie się bawią. Patrząc na to jak Inga i Robert czule się obejmują i całują podczas tańca, Zuza wpada w romantyczny nastrój. Po powrocie do mieszkania Jasiek zaczyna ją całować, a ona nie protestuje.

Po chwili jednak przerywa pocałunek. Zuza nie jest gotowa, by Janek stał się dla niej kimś więcej niż przyjacielem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: