SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Anka luksusową panią domu! Paweł ma dosyć żony

Przyjaciółki 7 sezon. Anka luksusową panią domu! Paweł ma dosyć żony

31.03.2016, godz. 19:30
Przyjaciółki 7 sezon odc. 80. Paweł (Bartek Kasprzykowski), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 80. Paweł (Bartek Kasprzykowski), Anka (Magdalena Stużyńska) foto:

Anka (Magdalena Stużyńska) z serialu "Przyjaciółki" zamknęła razem z Ingą muffiniarnię i znów jest zależna od byłego męża. Paweł (Bartek Kasprzykowski) usilnie namawiał ją, żeby została elegancką kurą domową. Strzelecka ma tego dość i nie chce usługiwać mężowi i całej rodzinie. W 80 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Anka udowadnia Pawłowi, że lepiej będzie, jeśli i ona będzie miała zajęcie. Najpierw jednak kobieta mści się wcielając się w rolę "luksusowej pani domu". Co się wydarzy w następnym odcinku "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 80 (odc. 6) - czwartek, 7.04.2016, o godz. 21 w Polsacie

W "Przyjaciółkach" Anka i Inga (Małgorzata Socha) musiały zamknąć muffinarnię. Dla Pawła to całkiem dobra wiadomość. Teraz jego była żona będzie miała czas zająć się domem i dziećmi.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Koniec muffiniarni Anki i Ingi? Przyjaciółki zamkną biznes

Anka wyobraża sobie to zupełnie inaczej. Strzelecka chce znaleźć pracę, bo nie chce znów zostać kurą domową. Paweł namawia ją jednak, żeby przemyślała to - jego przecież stać na utrzymanie rodziny, a ona jest potrzebna w domu. Strzelecka weźmie sobie do serca słowa byłego męża, ale postanowi zrobić mu na złość.

W 80 odcinku "Przyjaciółek" Anka zostanie panią domu i to nie byle jaką. Luksusowa gospodyni będzie malować paznokcie i zamawiać zakupy przez internet. Mało tego! Obiad także dowiezie firma z cateringu!

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Dagmar prosi Ingę o rękę Kate. Zaskakujące oświadczyny Dagmara

Paweł długo tego nie wytrzyma. Nowe wcielenie żony szybko zacznie mu przeszkadzać i w końcu sam zaproponuje Ance, żeby wzięła się do roboty. -Może byś się czymś zajęła? -Masz na myśli działalność charytatywną? - Anka uda, że zupełnie nie wie, o co mu chodzi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: