SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Inga i Anka zamykają muffiniarnię. Co teraz będzie z przyjaciółkami?

Przyjaciółki 7 sezon. Inga i Anka zamykają muffiniarnię. Co teraz będzie z przyjaciółkami?

24.03.2016, godz. 21:40
Przyjaciółki 6 sezon odcinek 66. Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 6 sezon odcinek 66. Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska) foto:

Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha) z serialu "Przyjaciółki" muszą podjąć bardzo trudną decyzję. Za namową Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska) przyjaciółki zamykają muffinarnię "Małe co nieco". Właściciel lokalu podnosi czynsz aż o 100% i dziewczyn nie stać na dalsze prowadzenie działalności w tym miejscu. W 79 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Anka i Inga zamykają swój słodki interes.

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 79 (odc. 5) - czwartek, 31.03.2016, o godz. 21 w Polsacie

W serialu "Przyjaciółki" Anka i Inga otworzyły własny interes. Dziewczyny zainwestowały w cukiernię z muffinami, bo w tym specjalizuje się Strzelecka.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Anka ma dosyć Pawła i jego matki

Niestety kawiarenka, która do tej pory był życiem przyjaciółek zaczyna mieć poważne kłopoty. Już w 78 odcinku serialu "Przyjaciółki" właściciel lokalu, w którym mieści się muffiniarnia, podnosi czynsz o sto procent! A to powoduje poważne kłopoty,

W 79 odcinku "Przyjaciółek" Inga martwi się swoją nie najlepszą kondycją finansową. Anka z kolei smuci się, że będzie musiała zamknąć muffiniarnię. Paweł (Bartek Kasprzykowski) namawia ją, by została "luksusową panią domu"...

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Paweł dla Anki będzie kurą domową

Za radą Zuzy i Patrycji Inga i Anka decydują się zamknąć lokal. Dziewczyny niepokoją się o przyszłość, ale Zuza nastraja je optymistycznie. Czy dziewczyny wymyślą coś nowego i rozkręcą kolejny interes?

Niestety podwyżka czynszu okazała się przeszkodą nie do przeskoczenia. Teraz przed przyjaciółkami nowe życowe wyzwania. Anka na razie skupia się na rodzinie, a Inga ma szansę zostać agentką nieruchomości.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: