SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Oświadczyny Pawła. Anka weźmie drugi ślub z Pawłem - ZWIASTUN 78 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Oświadczyny Pawła. Anka weźmie drugi ślub z Pawłem - ZWIASTUN 78 odcinka

24.03.2016, godz. 21:05
Przyjaciółki odcinek 78, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki odcinek 78, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Polsat

Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów wezmą ślub? W 78 odcinku "Przyjaciółek" Strzelecki zabiera żonę do ekskluzywnej restauracji, a ona zupełnie niczego się nie spodziewa. Wcześniej doszło między nimi do kłótni, więc Anka uważa, że Paweł chce kontynuować, ale nie chce się awanturować przy dzieciach. Strzelecka będzie w szoku, gdy otworzy maleńkie pudełeczko z pierścionkiem. Co się wydarzy w nowych odcinkach "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 78 (odc. 4) - czwartek, 24.03.2016, o godz. 21 w Polsacie

Anka i Paweł wezmą drugi ślub? W "Przyjaciółkach" Strzelecka dała mężowi drugą szansę, ale nie spodziewała się takiego obrotu wydarzeń. W 7 sezonie "Przyjaciółek" Paweł prosi ukochaną o rękę!

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Kryzys u Doroty i Łukasza tuż po ślubie

Strzeleccy mają na swoim koncie wzloty i upadki, a nawet rozwód. Anka zgodziła się jednak na powrót byłego męża, bo dostrzegła jego oszałamiającą przemianę. Paweł już jej nie zdradza - Ba! On nawet nie ogląda się za innymi kobietami. Cały czas rozpływa się w zachwytach nad swoją piękną i jedyną Anką - która także przeszła metamorfozę.

W "Przyjaciółkach" Anka jest już silna i zupełnie niezależna. Samodzielność Anki denerwuje Pawła, który chciałby, żeby było jak dawniej - porządki, obiadki - to już nie wróci. - Jeśli ci coś nie pasuje możesz się wyprowadzić. Nie jesteśmy już małżeństwem - usłyszy mężczyzna od Strzeleckiej.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Paweł dla Anki będzie kurą domową

W 78 odcinku "Przyjaciółek" Paweł weźmie te słowa do siebie i zabierze żonę na romantyczną kolację. Anka będzie liczyła na ciąg dalszy kłótni, a nie na zaręczyny! Strzelecka będzie w szoku, gdy do ich stolika podejdzie grajek, a były mąż poda jej maleńkie pudełeczko z lśniącym pierścionkiem.

Czy Anka przyjmie zaręczyny Pawła i ponownie stanie przed ołtarzem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: