SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Naga Joanna Liszowska w pianie w wannie - ZWIASTUN 78 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Naga Joanna Liszowska w pianie w wannie - ZWIASTUN 78 odcinka

24.03.2016, godz. 20:27
Przyjaciółki 7 sezon odc. 78 Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 78 Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Polsat

Seksowna Joanna Liszowska zachwyca w serialu "Przyjaciółki" już od siedmiu sezonów. Ale w 78 odcinku "Przyjaciółek" widzowie zobaczą serialową Patrycję w zmysłowej scenie w wannie. Świece, mnóstwo piany i Joanna Liszowska nago z uwodzicielskim błyskiem w oczach przed mężem z "Przyjaciółek", czyli Michałem (Marcin Rogacewicz). Przedsmak tych gorących momentów w zwiastunie 78 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 78 (odc. 4) - czwartek, 24.03.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Punktem kulimnacyjnym 78 odcinka 7 sezonu "Przyjaciółek" będzie piękna i niezwykle zmysłowa scena z udziałem Joanny Liszowskiej i Marcina Rogacewicza, czyli Patrycji i Michała, najgorętszej parą w serialu. Zakochani dostarczą widzom mocną dawkę emocji.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Inga zakocha się we Włochu Francesco

Michał podaruje Patrycji odrobinę luksusu i relaksu. Wyjazd do SPA? Nic z tych rzeczy. Przygotuje żonie zmysłową kąpiel w blasku świec i mnóstwem piany. Patrycja będzie zachwycona niespodzianką od męża, ale spokoju nie będzie jej dawała jedna myśl - że Michała i jego koleżankę Edytę (Paulina Chapko) łączy coś więcej niż tylko przyjaźń.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Michał miał romans w Danii? Edyta kochanką Michała

Skąd te podejrzenia Patrycji? W 78 odcinku "Przyjaciółek" w ich mieszkaniu zjawi się Edyta, koleżanka Michała ze stażu w Danii. Pretekstem jej wizyty będą wspólne zdjęcia z wyjazdu do z Kopenhagi. Michał wyjaśni, że Edyta jest tylko jego znajomą, ale Patrycja będzie miała wątpliwości.

Kilka godzin później Patrycja po powrocie z pracy zastanie w domu zamiast męża, jego matkę Elżbietę (Elżbieta Jarosik). Okaże się, że Michał pojechał do Edyty, która potrzebowała jego pomocy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: