SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Michał miał romans w Danii? Podejrzana koleżanka Michała wpadnie z wizytą

Przyjaciółki 7 sezon. Michał miał romans w Danii? Podejrzana koleżanka Michała wpadnie z wizytą

17.03.2016, godz. 19:00
Przyjaciółki odcinek 78, Edyta (Paulina Chapko)
Przyjaciółki odcinek 78, Edyta (Paulina Chapko) foto: Polsat/ ipla.tv

Michał (Marcin Rogacewicz) z serialu "Przyjaciółki" ma kochankę?! W 78 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" w jego mieszkaniu zjawi się Edyta (Paulina Chapko). Koleżanka z Danii odwiedzi Michała, a Patrycja (Joanna Liszowska) będzie w szoku, gdy dowie się o uroczej blondynce. Dotychczas jej mąż nawet słowem nie pisnął o koleżance, z którą spędzał wolne wieczory. Czy nagła wizyta Edyty oznacza, że Michał zdradził Patrycję?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 78 (odc. 4) - czwartek, 24.03.2016, o godz. 21 w Polsacie

W "Przyjaciółkach" Michał niespodziewanie wrócił z Danii. Patrycja mogła odetchnąć z ulgą, bo to było przecież więcej jak pewne, że związek na odległość nie ma świetlanej przyszłości.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Wypadek Zuzy i jej nowego ukochanego Janka - ZDJĘCIA

W 78 odcinku "Przyjaciółek" Kochan zacznie jednak podejrzewać, że jej mąż miał romans za granicą! Dlaczego? W następnym odcinku "Przyjaciółek" do jej mieszkania przyjdzie urocza blondynka, która będzie poszukiwać Michała.

-Przepraszam, że cię tak ścigam, ale chciałam pokazać mamie nasze zdjęcia z Kopenhagi, a te które wysłałeś na maila są bardzo małe - powie dziewczyna stojąc w drzwiach.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Paweł dla Anki będzie kurą domową

Patrycja zrobi się zazdrosna, ale Michał oczywiście zapewni ją, że jego i Edytę łączą jedynie stosunki przyjacielskie. Kochan zacznie wątpić, gdy po powrocie do domu zastanie swoją teściową opiekującą się synem - Michał wyszedł spotkać się z koleżanką!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: