SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Kryzys u Doroty i Łukasza tuż po ślubie

Przyjaciółki 7 sezon. Kryzys u Doroty i Łukasza tuż po ślubie

17.03.2016, godz. 20:30
Przyjaciółki 7 sezon odc. 77 Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 77 Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk) foto:

W serialu "Przyjaciółki" Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) urządzi Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk) piekło na ziemi! W 78 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" mężczyzna przekona się, że popełnił wielki błąd godząc się na ślub z ciężarną kochanką. Związek Doroty i Łukasza po ślubie będzie pełen awantur. Co tym razem wymyśli ciężarna żona Łukasza?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 78 (odc. 4) - czwartek, 24.03.2016, o godz. 21 w Polsacie

W 77 odcinku "Przyjaciółek" Dorota i Łukasz wzięli ślub cywilny, ale podczas ceremonii doszło między nimi do awantury. Panna młoda już chciała uciekać z urzędu, lecz narzeczony w ostatniej chwili ją zatrzymał. Jak ich relacje ułożą się po ślubie?

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Wypadek Zuzy i jej nowego ukochanego Janka - ZDJĘCIA

Łukasz doprowadził Dorotę do szału, bo tuż przed ważną chwilą zaczął opowiadać o zaletach ślubu i małżeństwa w kategoriach posiadania ulg podatkowych. Ciężarna ukochana prezesa banki nieźle się zdenerwowała, ale ślub i tak się odbył.

To nie znaczy jednak, że akt ślubu cokolwiek zmieni między świeżo upieczonymi małżonkami. Dorota wciąż będzie obrażona na partnera, w jej humory w ciąży to spotęgowana dawka jadu!

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Paweł dla Anki będzie kurą domową

W 78 odcinku "Przyjaciółek" dojdzie do kolejnej kłótni nowożeńców. A zacznie się od tego, że Dorota wspomini o szkole rodzenia, do którego zapisała ich przed porodem. Kurs trwa tam 30 godzin. Łukasz zapewni ukochaną, że to zbędne, bo przecież już jest ojcem.

Uwaga o tym, że Dorota urodzi jego drugie dziecko wyprowadzi ciężarną  z równowagi. Dorota nie będzie chciała spać z mężem i wyniesie się do salonu.- Jak nie chcesz spać ze mną w sypialni to ty idź do sypialni, a ja będę spał tutaj - poprosi Łukasz.

- Sam sobie śpij w sypialni. Ja będę spała tutaj.
- Chcesz w ciąży spać na tej twardej kanapie? - zdziwi się bezradny mężczyzna, ale Dorota uprze się, żeby spać poza małżeńskim łożem. - Kanapa jest cudowna. Poza tym co cię to interesuje. To twoje drugie dziecko - rzuci wściekle Dorota.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: