SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Ślub Doroty i Łukasza. Panna młoda ucieknie - ZWIASTUN 77 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Ślub Doroty i Łukasza. Panna młoda ucieknie - ZWIASTUN 77 odcinka

17.03.2016, godz. 15:08
Przyjaciółki 7 sezon odc. 77 Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 77 Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk) foto: Polsat/ ipla.tv

Ślub Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) i Łukasza (Mikołaj Krawczyk) w serialu "Przyjaciółki" zostanie odwołany w ostatniej chwili?  Ciężarna Dorota naciskała na ślub, ale przysunęła ceremonię w kościele, bo bała się, że nie zmieści się w suknię ślubną. Stanęło na ślubie cywilnym, ale czy uroczystość w ogóle się odbędzie? W 77 odcinku 7 sezony "Przyjaciółek" Dorota ucieknie Łukaszowi z urzędu.

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 77 (odc. 3) - czwartek, 17.03.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Dorota jest w ciąży z Łukaszem i nie zamierza brać teraz ślubu kościelnego, ale jak sama powiedziała musi usidlić kochanka. Przed ceremonią w kościele postanowiła więc wziąć ślub cywilny. Mężczyzna niechętnie się zgodził na warunki ukochanej.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Zuza i Janek na pierwszej randce

W 77 odcinku "Przyjaciółek" na ślubie Doroty i Łukasza zjawia się także Robert (Krzysztof Wieszczek), który jest osobą towarzyszącą Ingi. Przed rozpoczęciem ceremonii ukochany Ingi wspomina o tym, że on będzie brał ślub tylko raz.

Gdy pojawiają się państwo młodzi Dorota aż promienieje ze szczęścia. Cieszy się, że Inga przyszła z narzeczonym. Ale Gruszewska od razu ją poprawia - z Robertem tylko randkują. - Trzeba się w końcu zdecydować i iść za głosem serca - radzi im Dorota.

Łulasz wspomina o zaletach ślubu w kontekście możliwości skorzystania z ulg podatkowych. - Konkretne profity też są. Możesz się rozliczyć z małżonką jak ona mnie zarabia albo w ogóle. Możecie sprawdzić czy ślub wam się kalkuluje czy nie.

Indze nie podoba się uwaga Łukasza. Dorota też traci dobry humor. - Tobie kochanie ślub się kalkuluje? Bo szampana to na pewno wrzuciłeś w koszty. Obawiam się, że ulgi podatkowej dzięki mnie mieć nie będziesz miał. Może uda ci się w tym roku ożenić z kimś innym - kpi Dorota. I po chwili wybiega z Urzędu Stanu Cywilnego tuż przed własnym ślubem!

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Anka wyrzuci Pawła z domu?

Czy Łukaszowi uda się załagodzić sytuację? Dorota zawsze była wybuchowa, a teraz gdy jej hormony szaleją, trzeba jeszcze bardziej uważać na słowa. Tym razem Łukasz przesadził. Biegnie za narzeczoną i zapewnia jak bardzo ją kocha. - A jak by ci się nie opłacało? - pyta Dorota.

- To też chciałbym wziąć z tobą ślub... - wyznaje Łukasz. - Chcę ci złożyć przysięgę i być z tobą do końca życia - dodaje, a Dorota w końcu daje się przekonać.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: