SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Anka ma dosyć Pawła i jego matki

Przyjaciółki 7 sezon. Anka ma dosyć Pawła i jego matki

10.03.2016, godz. 19:00
Przyjaciółki odcinek 77, Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki odcinek 77, Anka (Magdalena Stużyńska) foto: Polsat

Anka (Magdalena Stużyńska) z serialu "Przyjaciółki" wróciła do Pawła (Bartek Kasprzykowski), ale powoli zaczyna tego żałować. W 77 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Strzelecką czeka niezapowiedziane spotkanie z teściową Marią (Ewa Kasprzyk). Była żona prawnika zacznie mieć dość jego i jego rodziny! Urządzi Pawłowi awanturę i postawi sprawę jasno.

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 77 (odc. 3) - czwartek, 17.03.2016, o godz. 21 w Polsacie

Anka i Paweł są po rozwodzie, ale postanowili dać sobie drugą szansę. W 77 odcinku "Przyjaciółek" Anka znów stanie twarzą w twarz z matką męża, której nie darzy sympatią.

Ku jej zaskoczeniu okaże się, że Paweł zaprosił Marię (Ewa Kasprzyk) i Wacława (Andrzej Precigs) wraz z kuzynami, nie mówiąc jej o niczym. Paweł będzie zły na Ankę, że nie odsłuchała jego wiadomości i nie zrobiła zakupów na obiad.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Wypadek Zuzy i jej nowego ukochanego Janka - ZDJĘCIA

-Gdzie ty się podziewałaś? - zapyta poirytowana matka Pawła w czasie spotkania, a w odpowiedzi usłyszy tylko: - Muffinki sobie piekłam.

Anka będzie wściekła na partnera, że nie uprzedził jej o tym, że będą mieli gości, a obecność znienawidzonej teściowej wyprowadzi ją z równowagi. Strzelecka obrazi się i spędzi noc u Zuzy (Anita Sokołowska). Gdy wróci do domu urządzi Pawłowi awanturę i postawi sprawę jasno - albo będzie tak jak ona chce, albo wcale.

W 78 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Strzelecka będzie miała dość gotowania i sterczenia przy garach dla męża. Paweł będzie musiał wziąć sprawy w swoje ręce, jeśli oczywiście wciąż zależy mu na żonie. A zależy mu bardzo...

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Paweł dla Anki będzie kurą domową

Anka przyjęła dobrą taktykę. Jej groźby poskutkują! W nowych odcinkach "Przyjaciółek" Paweł nauczy się gotować i zostanie prawdziwą kurą domową. On naprawdę zrobi dla niej wszystko!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: