SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Wieczór panieński Doroty. Striptizerzy dają gorący występ - ZWIASTUN 76 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Wieczór panieński Doroty. Striptizerzy dają gorący występ - ZWIASTUN 76 odcinka

10.03.2016, godz. 20:54
Przyjaciółki 7 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 7 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) foto: Polsat/ ipla.tv

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) z serialu "Przyjaciółki" wychodzi za mąż! Już niedługo ciężarna Dorota weźmie ślub i powie "tak" Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk). Wcześniej jednak czeka ją babska impreza. W 76 odcinku "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska) spotykają się na wieczorze panieńskim Doroty. Gośćmi honorowymi będą dwaj striptizerzy (Jakub Mazurek i Przemysław Cypryański).

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 76 (odc. 2) - czwartek, 10.03.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Dorota bierze ślub! W 7 sezonie Przyjaciółek ciężarna brunetka zaciągnie Łukasza do ołtarza. Nie może przecież pozwolić na to, żeby przystojniak szybko się zwinął.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży na babskiej imprezie

Tuż przed planowaną uroczystością Dorota zapowiedziała Łukaszowi, że ślub kościelny wezmą dopiero po porodzie, ale z cywilnym nie będą czekać. W rozmowie z Ingą przyszła panna młoda zdradziła, że przecież musi sobie "zaklepać" bankiera.

Już w 76 odcinku "Przyjaciółek" Anka, Zuza, Inga i Patrycja spotkają się na wieczorze panieńskim Doroty. Dokąd się wybiorą i czy mocno zaszaleją? To już zależy od Gruszewskiej, która zgodziła się zostać świadkową Doroty. Wszystkie dziewczyny spotkają się w domu Zuzy. Ale na imprezie nie będą same. Inga wynajmie też dwóch striptizerów.

Ich pokaz tańca będzie głównym punktem wieczoru. Na widok tancerzy erotycznych Dorota oszaleje ze szczęścia. Kiedy mężczyźni zaczną się rozbierać przyszła panna młoda rozpozna w nich facetów, których razem z Ingą poznały kiedyś na randce w ciemno.

Striptizerzy przerwą występ kiedy Dorota zacznie ich wypytywać o ich dzieci. Z kolei Zuza, Patrycja i Inga udzielą im kilku cennych porad jak powinni tańczyć i się rozbierać przed klientkami, żeby było bardziej zmysłowo i uwodzicielsko.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Dorota ucieknie Łukaszowi sprzed ołtarza!

Wieczór panieński z pewnością będzie można zaliczyć do udanych, ale wkrótce ceremonia stanie pod znakiem zapytania! Już w 77 odcinku "Przyjaciółek" Dorota ucieknie z Urzędu Stanu Cywilnego tuż przed ceremonią! Rozmyśli się?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: