SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja całuje się z Sebo - ZWIASTUN 76 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja całuje się z Sebo - ZWIASTUN 76 odcinka

10.03.2016, godz. 20:15
Przyjaciółki 7 sezon odc. 76 Sebo (Modest Ruciński), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 76 Sebo (Modest Ruciński), Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Polsat

Zdrada w serialu "Przyjaciółki"?! Patrycja (Joanna Liszowska) zdradzi Michała (Marcin Rogacewicz) w 76 odcinku "Przyjaciółek"! Po tym, jak mąż zostawił ją i wyjechał na staż za granicę, Kochan jest zagubiona. Postanawia wrócić do pracy, a po zamknieciu salonu Sebo (Modest Ruciński) wyciąga koleżankę na kolację. Spotkanie kończy pocałunek! Czy w 7 sezonie "Przyjaciółek" Patrycja będzie miała romans z zakochanym w niej w fryzjerem?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 76 w czwartek, 10.03.2016, o godz. 21 w Polsacie

W nowym 7 sezonie serialu "Przyjaciółki" Patrycja i Michał rozstaną się? Po wyjeździe Michała na roczny staż do Danii ich małżeństwo będzie przechodzić kryzys. Patrycja, która została sama z synem Mikołajem (Alan Żaboklicki) zacznie wątpić, czy ten związek ma jeszcze jakiś sens...

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Zuza w żałobie po rozstaniu z Jerzym. Janek nowym kochankiem Zuzy

Pewnie dlatego w 76 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja wraca do pracy w salonie fryzjerskim. Po zamknięciu Kochan umawia się z Sebo na kolację. Na koniec wieczoru fryzjer żegna Kochan pocałunkiem! Patrycja będzie miała wyrzuty sumienia, że zdradziła męża? Michał pewnie nawet nie dowie się o tym pocałunku - jest przecież za granicą, a z żoną kontaktuje się tylko przez telefon.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży na babskiej imprezie

Patrycja będzie zmieszana i zagubiona. Na szczęście w 7 sezonie "Przyjaciółek" jej mąż szybko rzuci fuchę za granicą i wróci do rodziny, która została w Polsce. I dobrze! Mały Mikołaj musi przecież mieć ojca, a Patrycja męża. Czy w 7 sezonie ''Przyjaciółek'' uda im się w końcu stworzyć modelową, kochającą się rodzinę? Dziecko jest przecież cudem, na który czekali latami!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: