SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Matka Zuzy swata ją z Jaśkiem. Marek Bukowski w Przyjaciółkach - ZWIASTUN 76 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Matka Zuzy swata ją z Jaśkiem. Marek Bukowski w Przyjaciółkach - ZWIASTUN 76 odcinka

09.03.2016, godz. 18:50
Przyjaciółki 7 sezon, Jasiek (Marek Bukowski)
Przyjaciółki 7 sezon, Jasiek (Marek Bukowski) foto: Polsat

Marek Bukowski w serialu "Przyjaciółki" ! Spotkanie po latach będzie początkiem wielkiej miłości? W 76 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) w drodze na obiad do swojej matki Stefy (Dorota Kolak) przypadkiem wpadnie na Jaśka (Marek Bukowski). Kolega z czasów szkolnych kiedyś był jej bardzo bliski. Janek podobnie jak Zuza spieszy się do swojej mamy Bożeny (Anna Tomaszewska). Zobacz zwiastun 76 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 76 (odc. 2) - czwartek, 10.03.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Marek Bukowski dołączył do obsady serialu "Przyjaciółki" i bardzo możliwe, że poderwie Zuzę! Musicie wiedzieć, że Zuza i Jasiek znają się z czasów szkolnych. Czy spotkanie po latach w 76 odcinku "Przyjaciółek" sprawi, że między tą dwójką zaiskrzy?

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Marek Bukowski poderwie Zuzę w Przyjaciółkach. Co z Jerzym?

W 7 sezonie "Przyjaciółek" Zuza znów będzie na etapie poszukiwania miłości, bo Jerzy (Mariusz Bonaczewski) z nią zerwał! Czy Jasiek okaże się dobrym pocieszycielem?

- Zuza jest po bardzo dramatycznym rozstaniu z Jerzym, który był jej wielką miłością. Jest zamknięta na innych i cała w tym rola Jaśka, który próbuje ją powoli otwierać. Stara się być dobrym kumplem, pozbawionym oczekiwań, chociaż stawia przed nią wyzwania, które sprawiają jej dużo radości. Długo nosiła w sobie żałobę po Jerzym i teraz deklaruje, że chce być singielką. Przyznam, że jestem ciekawa, czy Jaśkowi uda się rozbroić ten jej pancerz - powiedziała Anita Sokołowska w ''Tele Tygodniu''.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry, ale bez Hany Goldberg i ich syna

Zuza i Jasiek spotkają się w 76 odcinku "Przyjaciółek". Dawni znajomi wpadną na siebie na stacji benzynowej i tak się zacznie! Oboje jednak będą się spieszyć na odwiedziny do swoich mam. Na obiedzie u Stefy i Kazimierza (Jerzy Schejbal) pojawią się jednak niespodziewani goście - Janek i jego mama Bożena. Zuza od razu domyśli się, że to nie przypadek.

Nie bez powodu matka Jaśka wspomni Zuzie o tym, że jej syn jest po rozwodzie, a ona tak bardzo marzy o wnukach. Zuza bardzo szybko powie Stefie wprost co myśli o całym tym swataniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: