SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Przeprowadzka Ingi do nowego mieszkania - ZWIASTUN 75 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Przeprowadzka Ingi do nowego mieszkania - ZWIASTUN 75 odcinka

03.03.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 7 sezon odc. 75. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 75. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek) foto: Polsat/ ipla.tv

Nowe mieszkanie Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) z serialu "Przyjaciółki" jest na tyle duże, że znajdzie się w nim miejsce także dla Roberta (Krzysztof Wieszczek). Jest tylko jeden problem, bo w 75 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Robert informuje ukochaną, że nie zamierza się z nią zamieszkać. Przeprowadza się na stałe z Londynu do Warszawy, ale chce wynająć własne mieszkanie. Po wpadce z oświadczynami Robert doszedł do wniosku, że teraz chce luźnego związku.

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 75 (odc. 1) - czwartek, 3.03.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Związek Ingi i Roberta z "Przyjaciółek" omal się nie skończył burzliwym rozstaniem gdy przystojny makler giełdowy wpadł na pomysł, by po zaledwie kilku miesiącach znajomości oświadczyć się swojej dziewczynie.

Inga zdała sobie sprawę, że jej nowy kochanek w gruncie rzeczy jest dużym chłopcem. Ale szybko zrozumiała swój błąd - Robert jest tylko pewny swoich uczuć do Ingi, chciał się z nią ożenić, bo wierzy, że są dla siebie stworzeni. W 75 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" kobieta zaczyna żałować, że nie przyjęła pierścionka zaręczynowego. Teraz jest już gotowa na zaręczyny.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 75 na ipla.tv w internecie za darmo od 25.02.2016

Mało tego - w nowym mieszkaniu Ingi jest miejsce dla Roberta. Gdzie teraz przeprowadziła się Inga i dlaczego zmieniła mieszkanie? W 75 odcinku "Przyjaciółek" Inga wspomina Patrycji (Joanna Liszowska), że trafiła je się okazja, by w jej bloku zająć znacznie większe mieszkanie należące do jednej z jej sąsiadek.

Zamiana mieszkania to była dla Ingi prawdziwa okazja. Sąsiadka z klatki obok chciała ściągnąć do siebie chorą matkę i szukała mieszkania na parterze, Inga nie dopłaciła ani grosza, ale ma mieszkanie większe o jeden pokój. I dojrzała do tego, by zamieszkać razem z Robertem.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Marek Bukowski rozstał się z żoną Ewą przez aktorkę z Przyjaciółek?

Tyle tylko, że jej ukochany po przeprowadze z Londynu do Warszawy chce mieć swoje własne "cztery kąty". Tuż po tym jak spędzają upojne chwile w łóżku oświadcza Indze, że nie myśli już o ślubie. Wynajmuje 50-metrowe mieszkanie na Ochocie, żeby całymi dniami i nocami nie przesiadywać u niej.

A jak wygląda nowe mieszkanie Ingi z "Przyjaciółek"? Zajrzycie do naszej galerii gdzie zobaczycie całe wnętrze 0 kuchnię, sypialnię i salon.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: