SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Paweł chce mieć z Anką czwarte dziecko - ZWIASTUN 75 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Paweł chce mieć z Anką czwarte dziecko - ZWIASTUN 75 odcinka

03.03.2016, godz. 18:29
Przyjaciółki 7 sezon odc. 75. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 75. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Polsat

Rodzina Strzeleckich się powiększy w serialu "Przyjaciółki"? W 75 odcinku ''Przyjaciółek'' Paweł (Bartek Kasprzykowski), który już na dobre odzyska miłość Anki (Magdalena Stużyńska), złoży jej odważną propozycję. Byłemu mężowi Anki zamarzy się kolejne dziecko! Małżonkowie wychowują już nastoletnią Julkę (Nicole Bogdanowicz), bliźniaki - Stasia (Antoni Borowski) i Franka (Kajetan Borowski). Czy będą mieli czwarte dziecko?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 75 w czwartek, 3.03.2016, o godz. 21 w Polsacie

Paweł namówi Ankę na kolejne dziecko? W 75 odcinku 7 sezonu ''Przyjaciółek'' Strzelecki wróci do rodzinnego domu, bo Anka da mu drugą szansę, ale Paweł ma chyba zbyt wysokie oczekiwania...

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Michał wróci do Patrycji i Mikołaja

Prawnik odszedł od żony i jakiś czas spotykał się z młodszą kochanką (Marta Żmuda Trzebiatowska). Dopiero po czasie zrozumiał, że popełnił błąd i postanowił odzyskać byłą żonę.

Anka dała się przekonać i uwierzyła w przemianę męża. Strzelecki nie ugania się już za młodszymi kobietami, jest odpowiedzialny i poważny. W dodatku rodzinny dramat jakim było aresztowanie Julki (Nicole Bogdanowicz), zbliżył do siebie jej rodziców.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Zuza w żałobie po rozstaniu z Jerzym. Janek nowym kochankiem Zuzy

W 75 odcinku ''Przyjaciółek'' Paweł i Anka będą już na dobrej drodze do uratowania swojego małżeństwa. Strzelecki w jednej z rozmów wspomni, że chciałby mieć czwarte dziecko. Co na to Anka?

Czy jedna z tytułowych ''Przyjaciółek'' zgodzi się zajść w kolejną ciążę by spełnić marzenie byłego męża? Odpowiedz już od 3 marca 2016 w Polsacie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: