SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Inga marzy o ślubie z Robertem

Przyjaciółki 7 sezon. Inga marzy o ślubie z Robertem

18.02.2016, godz. 18:00
Przyjaciółki 7 sezon, Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek)
Przyjaciółki 7 sezon, Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek) foto:

Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) z serialu "Przyjaciółki" wezmą ślub? Już w 75 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" Gruszewska zacznie żałować, że sprawiła kochanka, gdy on poprosił ją o rękę. Inga zmieni nastawienie i zamarzy o ślubie! Czy Robert zapomni o odrzuceniu i drugi raz oświadczy się wybrance? Co wydarzy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek" wiosną 2016?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 75 w czwartek, 3.03.2016, o godz. 21 w Polsacie

Już 3 marca "Przyjaciółki" wracają do Polsatu. Wiele spraw jest jeszcze tajemnicą producentów, ale wiadomo, że Inga słono pożałuje, że odrzuciła zaręczyny Roberta.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Zuza w żałobie po rozstaniu z Jerzym. Janek nowym kochankiem Zuzy

Inga nie chciała angażować się zbyt szybko. Traktowała randki z Robertem niezobowiązująco, ale on od początku miał wobec niej poważne plany. W ostatnim odcinku 6 serii przystojniak poprosił Gruszewską o rękę, ale ona oburzona odmówiła mu i wybiegła z restauracji...

W 75 odcinku "Przyjaciółek" Inga żałuje, że odrzuciła zaręczyny Roberta. Skrycie ma nadzieję, że ponownie zapyta ją o rękę. On tymczasem chce przenieść się do warszawskiego oddziału firmy i kupić mieszkanie w stolicy.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Anka i Paweł będą mieli czwarte dziecko

Co będzie z Ingą i Robertem w 7 sezonie "Przyjaciółek"? Czy Inga doczeka się kolejnych oświadczyn i pójdzie z ukochanym do ołtarza? A może Robert będzie już ostrożniejszy i nie popełni drugi raz tego samego "błędu"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: materiały prasowe
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: