SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Najnowsze zdjęcia z planu. Co wydarzy się wiosną w życiu Przyjaciółek?

Przyjaciółki 7 sezon. Najnowsze zdjęcia z planu. Co wydarzy się wiosną w życiu Przyjaciółek?

17.12.2015, godz. 15:00
Przyjaciółki 7 sezon, Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 sezon, Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Trwają prace na planie 7 sezonu ''Przyjaciółek''. Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska znów spotkały się przed kamerami. Co z tego wyniknie i co wydarzy się w 7 sezonie ''Przyjaciółek''? Nowe odcinki trafią na ekrany dopiero w marcu 2016, ale już teraz możemy co nieco zdradzić.

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki od marca 2016 w Polsacie

Na nowy 7 sezon "Przyjaciółek" widzowie Polsatu muszą poczekać aż do wiosny 2016! A w nim...

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Marek Bukowski w Przyjaciółkach. Kogo zagra?

Jerzy Ginter (Mariusz Bonaszewski) nie umrze, ale trafi do szpitala. Czy biznesmen i Zuza (Anita Sokołowska) wrócą do siebie? Z tym może być różnie, bo w życiu Markiewicz pojawi się Janek (Marek Bukowski). Kolega z dawnych lat będzie ubiegał o względy Zuzy.

Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) zaczną układać sobie wszystko od nowa. Strzeleccy zdecydują się wrócić do siebie. Czy wspólne życie po rozwodzie będzie miało oczekiwany finał? Zobaczymy, bo w życiu Anki wciąż obecny będzie Leszek (Przemysław Sadowski), a to nieźle zdenerwuje Pawła.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Jerzy w szpitalu, ale nie umrze

A co u Patrycji (Joanna Liszowska)? Po wyjeździe Michała na roczny staż do Danii ich małżeństwo będzie przechodzić kryzys. Patrycja, która została sama z synem Mikołajem (Alan Żaboklicki) zacznie się bać, ze mąż chce ją zostawić. On ani razu nie odwiedzi rodziny!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: