SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Michał wróci do Patrycji i Mikołaja

Przyjaciółki 7 sezon. Michał wróci do Patrycji i Mikołaja

08.02.2016, godz. 19:30
Przyjaciółki odc 70, Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki odc 70, Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat/ ipla.tv

Jak w nowym 7 sezonie serialu "Przyjaciółki" potoczą się losy Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz)?  Czy ich małżeństwo przetrwa? Mąż Patrycji zostawił ją samą z synem Mikołajem (Alan Żaboklicki) i wyjechał do pracy za granicę. Ojcostwo chyba go przerosło, bo zamiast opiekować się synem, mężczyzna wolał zostawić rodzinę dla nowej pracy w Danii. A co wydarzy się w 7 sezonie ''Przyjaciółek''? Czy Michał wróci do ukochanej i wychowa z nią dziecko? Najnowsze zdjęcie z planu na to wskazuje!

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki od marca 2016 w Polsacie

''Przyjaciółki'' 7 już w marcu wrócą na antenę Polsatu. Najwierniejsi fani niecierpliwie odliczają dni do premierowych odcinków, a my już teraz możemy co nieco zdradzić.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Joanna Liszowska musi schudnąć, bo nie mieści się w ciuchy Patrycji

Wiele wskazuje na to, że w nowych odcinkach ''Przyjaciółek'' wiosną 2016 Patrycja nie będzie samotną matką. Wygląda na to, że Michał po prostu potrzebował chwili dla siebie.

Mężczyzna szybko rzuci fuchę za granicą i wróci do rodziny, która została w Polsce. I dobrze! Mały Mikołaj musi przecież mieć ojca, a Patrycja męża. Czy w 7 sezonie ''Przyjaciółek'' uda im się w końcu stworzyć modelową, kochającą się rodzinę? Dziecko jest przecież cudem, na który czekali latami!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Radość!

Posted by Przyjaciółki on 7 luty 2016
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: