SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Maria rozwodzi się dla kochanka Gabriela - ZWIASTUN 81 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Maria rozwodzi się dla kochanka Gabriela - ZWIASTUN 81 odcinka

14.04.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 7 sezon odc. 81. Maria (Ewa Kasprzyk), Anka (Magdalena Stużyńska), Gabriel (Bartosz Waga), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 81. Maria (Ewa Kasprzyk), Anka (Magdalena Stużyńska), Gabriel (Bartosz Waga), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Polsat

Szokujący romans w serialu "Przyjaciółki"! Maria (Ewa Kasprzyk 59 l.) znalazła sobie 27-letniego kochanka Gabriela (Bartosz Waga) i porzuca dla niego męża Wacława (Andrzej Precigs). W 81 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" teściowa Anki (Magdalena Stużyńska) zaskakuje Pawła (Bartek Kasprzykowski) prośbą, by napisać jej pozew rozwodowy. Zaprasza też syna i synową do klubu, by poznali jej nowego ukochanego. Zobaczcie zwiastun 81 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 81 - czwartek, 14.04.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Dzięki nowej miłości Maria Strzelecka z "Przyjaciółek" przeżywa druga młodość. W 81 odcinku "Przyjaciółek" matka Pawła pojawia się u syna w seksownej sukience z dekoltem i zaskakuje go prośbą, której w życiu się nie spodziewał. Maria chce się rozwieść z Wacławem i prosi syna prawnika, by napisał jej pozew.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Inga asystentką Zuzy. Ostre spięcie przyjaciółek - ZWIASTUN 81 odcinka

Paweł nie może uwierzyć własnym uszom. Na wieść o tym, że jego matka spotyka się z dwa razy młodszym studentem próbuje jej wybić z głowy ten romans. Ostrzega ją, że kochanek liczy tylko na to pieniądze Marii. Ale zakochana kobieta wie swoje. Jest szczęśliwa z Gabrielem i nie zamierza kończyć tego romansu. Sprzymierzeńca zyskuje w Ance, która popiera decyzję teściowej. W końcu każda kobieta ma prawo do szczęścia.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Koniec zdjęć do Przyjaciółek. Czy będzie 8 seria?

W 81 odcinku "Przyjaciółek" Maria zmienia nastawienie do synowej. Zaprasza ją na wspólne zakupy i dziękuje jej za wsparcie. Wie, że tylko Anka może przekonać Pawła, by zgodził się poznać Gabriela.

Anka używa podstępu. Mówi mężowi, że w klubie będą też koledzy Gabriela i na pewno będą się świetnie bawić. Paweł w końcu się zgadza. Ale na widok Gabriela, młodego studenta stosunków międzynarodowych, rzednie mu mina. Musi się napić, by zaakceptować go jako nowego tatę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: