SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Koniec zdjęć do Przyjaciółek. Czy będzie 8 seria?

Przyjaciółki 7 sezon. Koniec zdjęć do Przyjaciółek. Czy będzie 8 seria?

13.04.2016, godz. 11:42
Przyjaciółki 3 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 3 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

"Przyjaciółki" zbliżają się do wielkiego finału. W środę, 13.04.2016, zakończyły się zdjęcia do 7 sezonu "Przyjaciółek", który liczy 12 odcinków. Widzowie nie muszą się jednak jeszcze żegnać z "Przyjaciółkami", bo ostatni 86 odcinek zostanie wyemitowany w telewizji Polsat dopiero w czwartek, 19.05.2016, o godz. 21.05. Anita Sokołowska i Małgorzata Socha ostatniego dnia na planie "Przyjaciółek" nie kryły swojego smutku. Aktorki wierzą, że będzie 8 sezon "Przyjaciółek", ale jak na razie decyzja w tej sprawie nie zapadła.

"Przyjaciółki" 7 sezon ostatni odcinek 86 (odc. 12) - czwartek, 19.05.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Koniec serialu "Przyjaciółki" coraz bliżej. Ostatni odcinek 7 serii "Przyjaciółek" dopiero za miesiąc, ale aktorki już pożegnały się z planem.

O zakończeniu zdjęć do emitowanego właśnie w Polsacie 7 sezonu "Przyjaciółek" powiadomiła swoich fanów na Facebooku Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza. Dokładnie w środę, 13.04.2016, padł ostatni klaps na planie "Przyjaciółek".

Przeczytaj: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie

Finałowe ujęcia, które widzowie zobaczą w ostatnich odcinkach "Przyjaciółek" niestety nie zdradzają jak skończy się 7 seria. Oprócz Anity Sokołowskiej na zdjęciach zza kulis serialu są także Małgorzata Socha, czyli Inga z "Przyjaciółek" i Stefano Terrazzino, Włoch Francesco, który debiutuje w "Przyjaciółkach" w 81 odcinku.

Anita Sokołowska martwi się, że to już koniec "Przyjaciółek", ale ma nadzieję na kolejny 8 sezon.
"Dziś oficjalnie zakończyłam zdjęcia do 7 serii Przyjaciółek. Całuje, żegnam i do widzenia. Ps. Serial oczywiście w telewizji nadal "leci" a odcinków jest 12" - napisała aktorka, by uspokoić widzów, że "Przyjaciółki" tak nagle znikną z Polsatu.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Julka weźmie ślub z weterynarzem Czarkiem

Co będzie dalej z "Przyjaciółkami? Czy wyniki oglądalności 7 sezonu będą tak satysfakcjonujące, że Polsat wyprodukuje kolejną 8 serię. "Przyjaciółki" co tydzień ogląda średnio 2 miliony widzów. Stacja Polsat wyemitowała już 81 odcinków.

Nie wiadomo jednak jaki los czeka "Przyjaciółki". Czy aktorki jeszcze spotkają się w takim samym składzie na planie "Przyjaciółek"? Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji dyrektorów programowych ani producentów "Przyjaciółek".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: