SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Joanna Liszowska musi schudnąć, bo nie mieści się w ciuchy Patrycji

Przyjaciółki 7 sezon. Joanna Liszowska musi schudnąć, bo nie mieści się w ciuchy Patrycji

29.01.2016, godz. 10:45
Przyjaciółki 6 sezon odc. 71. Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 71. Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Polsat

Joanna Liszowska przytyła i na planie nowego 7 sezonu serialu "Przyjaciółki" ma poważny problem. A to dlatego, że aktorka nie mieści się w ciuchy, które przygotowano dla jej bohaterki Patrycji. Ponoć Joanna Liszowska przybrała na wadze prawie 10 kg i ze względu na nią trzeba było wymienić całą garderobę Patrycji.

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki od marca 2016 w Polsacie

Zdjęcia na planie 7 sezonu "Przyjaciółek" ruszyły na początku grudnia i potrwają aż do kwietnia. Dla Joanny Liszowskiej praca nad nowymi odcinkami "Przyjaciółek" jest sporym wyzwaniem.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Wypadek Zuzy i jej nowego ukochanego Janka - ZDJĘCIA

Aktorka, która słynie ze swoich bujniejszych kształtów ostatnio sporo przytyła. I pojawił się kłopot, bo nie mieści się w stroje, w których w "Przyjaciółkach" chodzi Patrycja.

Jak donosi tygodni "Na żywo" Joanna Liszowska ostatnio przytyła prawie 10 kg, a to odbiło się na jej sylwetce. Produkcja "Przyjaciółek" ponoć musiała wymienić całą garderobę Patrycji, bo stroje były za ciasne dla Joanny Liszowskiej.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja porzucona przez Michała

Ponieważ jednak gwiazda "Przyjaciółek" rozumie wymogi produkcji to ponoć obiecała, że przejdzie na dietę i zrzuci zbędne kilogramy, tak żeby wrócić do figury, którą miała kiedy latem 2015 roku kręcono 6 serię "Przyjaciółek".

Póki co widzowie muszą się przygotować na to, że w 7 sezonie "Przyjaciółek" wiosną 2016 Patrycji będzie trochę więcej. Bohaterkę czekają jednak trudne przeżycia, bo zostanie sama z synkiem Mikołajem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: