SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Joanna Liszowska maskuje swój seksapil

Przyjaciółki 7 sezon. Joanna Liszowska maskuje swój seksapil

30.01.2016, godz. 02:45
JOANNA LISZOWSKA
JOANNA LISZOWSKA foto:

A to za wózkiem, a to za koleżankami - Joanna Liszowska (38 l.) robi wszystko, by na planie serialu Polsatu "Przyjaciółki" schować się i ukryć swoje krągłości. Niepotrzebnie! Jest seksowna, a mężczyźni szaleją za takimi kobietami jak ona.

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki od marca 2016 w Polsacie

Seksowne stylizacje, do których przyzwyczaiła nas Joasia, poszły w zapomnienie. Gwiazda "Przyjaciółek" w ostatnich miesiącach lekko się zaokrągliła i najwyraźniej wstydzi się swoich kształtów.

Na pierwszych zdjęciach z planu serialu "Przyjaciółki" chowa się za koleżankami, siedzi przy dużym stole albo zasłania się wózkiem z dzieckiem. Uroku nie dodają jej też workowate ubrania.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja porzucona przez Michała

A przecież Joasia to cały czas piękna i seksowna kobieta. Dziwi więc takie zachowanie, bo przecież jeszcze do niedawna nie miała żadnego problemu ze swoją figurą.

- Od zawsze jestem krytykowana za wygląd. Oczywiście głównie za kilogramy. Jak powtarzają to bez przerwy, to powstaje taki szum, że się go w ogóle nie słyszy. Jak nie można dogodzić wszystkim, to trzeba dogodzić sobie. Ja czuję się pięknie i atrakcyjnie, jako taka, a nie inna kobieta - powiedziała w jednym z wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: