SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Joanna Liszowska już tak nie wygląda! Patrycja zmieni wygląd po rozstaniu z Michałem

Przyjaciółki 7 sezon. Joanna Liszowska już tak nie wygląda! Patrycja zmieni wygląd po rozstaniu z Michałem

10.12.2015, godz. 11:14
Przyjaciółki 6 sezon odc. 71. Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 71. Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Polsat

Joanna Liszowska, czyli Patrycja w serialu "Przyjaciółki" w nowym 7 sezonie przejdzie zadziwiającą metamorfozę. Po wyjeździe męża Michała (Marcin Rogacewicz) do Danii, Patrycja wcale nie pogrąży się w rozpaczy. Wprost przeciwnie - jako samotna młoda mama zacznie bardziej o siebie dbać. Nowa fryzura Patrycji zupełnie ją odmieni. Fani "Przyjaciółek" są zaskoczeni metamorfozą Joanny Liszowskiej w 7 sezonie serialu.

ZACZYNAMY ❣󾬗󾬒7 sezon Przyjaciółki 󾆝‍❤️‍󾠣‍󾆝👭Trzymajcie kciuki !!! Ps. Czwarta Przyjaciółka pracuje- jest na planie󾌧

Posted by Anita Sokołowska on 8 grudnia 2015

"Przyjaciółki" 7 sezon wiosną 2016 w telewizji Polsat

Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" we wtorek, 8 grudnia, wróciły na plan produkcji. Przez najbliższe trzy miesiące będą powstawać nowe odcinki 7 sezonu "Przyjaciółek", w których w życiu wszystkich czterech bohaterek zajdą poważne zmiany.

Na razie nie wiadomo co się wydarzy w 7 serii "Przyjaciółek" i jak potoczą się losy dziewczyn. Pierwsze wspólne zdjęcie z planu "Przyjaciółek" wskazuje jednak na to, że Patrycja przejdzie zaskakującą metamorfozę. Anita Sokołowska zamieścila już na Facebooku zdjęcie z Joanną Liszowską i Magdaleną Stużyńską z garderoby, na którym od razu widać zmianę w wyglądzie Patrycji.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Pierwsze zdjęcie z planu nowych Przyjaciółek

Joanna Liszowska podczas pierwszeo dnia na planie nowych "Przyjaciółek" zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Bo burzy blond loków nie ma już śladu. Teraz Patrycja podekreśla swoją urodę wyprostowanymi, zaczesanymi do góry, upiętymi w "koński ogon" włosami.

Wydaje się, że zmiana w wyglądzie Patrycji ma związek z wyjazdem jej męża. W finale 6 sezonu "Przyjaciółek" Michał wyjechał do Danii na roczny staż, by zarobić na nowe mieszkanie dla rodziny. Wcześniej okłamał jednak żonę, że pożyczył pieniądze na zaliczkę na mieszkanie od rodziców. Patrycja odkryła jednak, że Michał wziął kredyt.

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Najważniejsze momenty z Przyjaciółek

Jak Patrycja poradzi sobie w roli samotnej matki małego Mikołaja (Alan Żaboklicki)? Wielbiciele "Przyjaciółek", którzy zachwycają się metamorfozą Patrycji nie mają wątpliwości, że kobieta rozkwitnie bez męża. W 6 sezonie "Przyjaciółek" zapomniała trochę o sobie i swoim wyglądzie, skupiła się bowiem na opiece nad synkiem. Teraz Patrycja pokaże, że wciąż jest atrakcyjną, seksowną kobietą.

"W końcu pani Joanna wzięła się za siebie i teraz wygląda zjawiskowo". "Patrycja przeszła metamorfozę super".
"Patrycja wreszcie jak kobieta wygląda" - piszą internauci w komentarzach pod zdjęciem na Facebooku Anity Sokołowskiej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: