SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Inga chce ślubu z Robertem. Zuza porzucona przez Jerzego. Anka i Paweł znów razem - ZWIASTUN 75 odcinka

Przyjaciółki 7 sezon. Inga chce ślubu z Robertem. Zuza porzucona przez Jerzego. Anka i Paweł znów razem - ZWIASTUN 75 odcinka

03.03.2016, godz. 10:03
Przyjaciółki 7 sezon odc. 75 ZWIASTUN
Przyjaciółki 7 sezon odc. 75 ZWIASTUN foto: Polsat/ ipla.tv

"Przyjaciółki" wracają na antenę Polsatu mocnym uderzeniem! Zwiastun 75 odcinka "Przyjaciółek", czyli pierwszego nowej sezonu zapowiada zmiany w życiu czterech głównych bohaterek. Inga (Małgorzata Socha) myśli o ślubie z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ale jej ukochany ma inne plany. Zuza (Anita Sokołowska) bardzo przeżywa, że Jerzy (Mariusz Bonaszewski) ją rzucił. Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów są razem i planują powiększenie rodziny. Z kolei Patrycja (Joanna Liszowska) tęskni za Michałem (Marcin Rogacewicz), który wyjechał do Danii.

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 75 (odc. 1) - czwartek, 3.03.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Powrót serialu "Przyjaciółki" zwiastuje kolejne miłosne zawirowania w życiu czterech głównych bohaterek.

Pierwszy odcinek 7 sezonu otwiera scenaktórej przerażona Zuza (Anita Sokołowska) zjawia się w szpitalu. Okazuje się, że Jerzy (Mariusz Bonaszewski) nie odniósł poważnych obrażeń w wyniku wypadku. Radość Zuzy miesza się jednak z cierpienie, bo ukochany informuje ją, że to już koniec, że nie może jej wybaczyć zdrady. W życiu uczuciowym Zuzy jak zwykle będzie sporo zamieszania! U jej boku nie zabraknie jednak nowego mężczyzny.

Zobacz: Przyjaciółki. Joanna Liszowska i Małgorzata Socha pokazały piersi na wiosennej ramówce Polsatu 2016

Inga żałuje, że odrzuciła zaręczyny Roberta. Tymczasem ukochany Ingi postanawia przenieść się z Londynu do Warszawy do oddziału firmy, w której pracuje i planuje wynajem mieszkania w Warszawie. A Inga skrycie liczy, że ponownie poprosi ją o rękę. W 75 odcinku "Przyjaciółek" Inga przeprowadza się do nowego mieszkania.

Anka ponownie zaufała Pawłowi i miłość między byłymi małżonkami rozkwita na nowo. To jednak nie wszystko, Paweł chciałby mieć z Anką kolejne dziecko. Bardzo się ostatnio zmienił. Pomaga żonie w domu i w opiece nad dziećmi. Rodzina stała się dla Pawła najważniejsza. Czy Anka zgodzi się na czwarte dziecko i zajdzie w ciążę.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Nowe mieszkanie Ingi - ZDJĘCIA

Patrycja bardzo tęskni za Michałem, który od trzech miesięcy pracuje w Danii. Została sama w Polsce z ich synkiem Mikołajem. Z mężem widuje się tylko jeden weekend w miesiącu. W 75 odcinku "Przyjaciółek" wpada na pomysł jak spędzić z Michałem miło czas na odległość. Czy znajdzie sposób, aby szybko ściągnąć go do domu?

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Dorota ucieknie Łukaszowi sprzed ołtarza!

Z kolei ciężarna Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) komunikuje Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk), że ślub kościelny odbędzie się po porodzie, jak wróci do formy. Jednak ślub cywilny ma odbyć się jak najszybciej i w związku z ślubem Dorota ma prośbę do Ingi. Chce, żeby przyjaciółka została jej świadkiem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: