SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Dagmar oświadczy się Kate?

Przyjaciółki 7 sezon. Dagmar oświadczy się Kate?

18.02.2016, godz. 11:53
Przyjaciółki 7 sezon, Dagmar (Marcin Korcz) i Kate (Ilona Lewandowska)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 77. Dagmar (Marcin Korcz) i Kate (Ilona Lewandowska) foto: Polsat/ ipla.tv

Czyżby szykował się ślub w serialu "Przyjaciółki"? Marcin Korcz, który w "Przyjaciółkach" gra Dagmara, ciapowatego, ale uroczego byłego asystenta Zuzy (Anita Sokołowska) zaintrygował internautów zdjęciem z planu 7 sezonu "Przyjaciółek". Widać na nim jak Dagmar klęczy trzymając za rękę jakąś kobietę. Zupełnie jakby się oświadczał. Co ciekawe to nie jest Kate (Ilona Lewandowska), dziewczyna Dagmara...

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki od czwartku, 3.03.2016, o godz. 21.00 w Polsacie

Romans Dagmara i Kate skończy się ślubem w 7 sezonie "Przyjaciółek"? To na razie tajemnica twórców serialu, ale pewne jest, że ten związek wkroczy w nową fazę.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Marek Bukowski rozstał się z żoną Ewą przez aktorkę z Przyjaciółek?

Ostatnio Marcin Korcz podsycił ciekawość swoich fanów publikując na Facebooku zdjęcia z planu 7 serii "Przyjaciółek", które wskazują na to, że Dagmar zdecuduje się na oświadczyny. Aktor postawił intrygujące pytanie: "Przed kim on tak klęczy?" Oczywiście nie zdradził odpowiedzi, ale skojarzenia są dwa - to Kate w nowej, blond fryzurze albo jakaś nowa dziewczyna Dagmara.

Wszystko okaże się w nowych odcinkach "Przyjaciółek" wiosną 2016 roku. Jednak w ostatnim wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" Marcin Korcz mówił, że o rozstaniu Dagmara i Kate nie może być mowy. Wręcz przeciwnie, były asystent Zuzy jeszcze bardziej zaangażuje się w ten związek. W życiu Dagmara szykują się jednak spore zmiany.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Anka i Paweł będą mieli czwarte dziecko

- Zmienił jeden bank na drugi i awansował. Podbił serce Kate i jest szczęśliwy. Oczywiście nadal ma problemy, które dla normalnego człowieka wydają się abstrakcją, ale on tak ma - powiedził aktor z "Przyjaciółek".

Jedno jest pewne - Dagmar zbyt długo walczył o miłość Kate, wykazywał się determinacją, uporem i wytrwałością, więc tak łatwo nie zrezygnuje z ukochanej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: