SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Anka wróci do Pawła

Przyjaciółki 7 sezon. Anka wróci do Pawła

11.12.2015, godz. 14:30
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Polsat/ ipla.tv

Sensacja w serialu "Przyjaciółki"! W nowym 7 sezonie "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) wrócą do siebie i spróbują odbudować swoje małżeństwo. Rozwiedzeni Strzeleccy znów będą razem, ale na przeszkodzie stanie im Leszek (Przemysław Sadowski), bliski przyjaciel Anki...

"Przyjaciółki" 7 sezon wiosną 2016 w telewizji Polsat

"Przyjaciółki" już wróciły na plan! Dokładnie we wtorek, 8.12.2015, ruszyły zdjęcia do 7 sezonu "Przyjaciółek". Nowa seria będzie liczyć 12 odcinków, a zdjęcia do nich potrwają do kwietnia 2016 roku. Jak zapewniają producenci "Przyjaciółek" w 7 sezonie nie zabraknie emocji, wzruszeń i chwil radości.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Jerzy nie umrze, ale trafi do szpitala

Jednym z wątków, który wysunie się na pierwszy plan będą dalsze losy Anki i Pawła, którzy w ostatnim odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" spędzili razem noc. Ten niespodziewany zwrot w relacjach dotąd skłóconych Strzeleckich nie pozostawił wątpliwości, że Anka może ponownie zaufać Pawłowi.

W 7 sezonie "Przyjaciółek" ich miłość rozkwitnie na nowo! Jednak jedną z romantycznych nocy przerwie Leszek, przyjaciel Anki, który jeszcze do niedawna próbował ją poderwać. A to wzbudzi zazdrość Pawła.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Marek Bukowski w Przyjaciółkach. Kogo zagra?

Czy Anka i Paweł znów będą rodziną w 7 serii "Przyjaciółek"? Ostatnie dramatyczne wydarzenia związane w wypadkiem i aresztowaniem ich córki Julki (Nicole Bogdanowicz) mocno ich do siebie zbliżyły. Paweł, który przez lata zdradzał Ankę i wpędził ją w alkoholowy nałóg nareszcie zrozumiał, co jest w życiu najważniejsze. Zrozumiał jak cudowną, wyjątkową kobietą jest jego była żona.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: