SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Anita Sokołowska żegna się z Przyjaciółkami. To koniec zdjęć do serialu

Przyjaciółki 7 sezon. Anita Sokołowska żegna się z Przyjaciółkami. To koniec zdjęć do serialu

01.04.2016, godz. 13:15
Przyjaciółki 3 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 3 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Koniec serialu "Przyjaciółki". Prace na planie 7 sezonu "Przyjaciółki" powoli zbliżają się do finału. O wszystkim poinformowała widzów Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza, która już żegna się z "Przyjaciółkami". Od teraz Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska) będą miały trochę wolnego czasu. Czy będzie kolejny sezon "Przyjaciółek" i aktorki spotkają się na planie 8 serii?

Mija 12sta godzina pracy... Już niedługo koniec zdjeć do 7 transzy Przyjaciółki ...

Opublikowany przez Anita Sokołowska na 31 marca 2016

Ostatnie dni pracy na planie "Przyjaciółek" są bardzo wyczerpujące. Czas na realizację finałowych odcinków dobiega końca, więc na planie serialu panuje prawdziwe zamieszanie. Aktorzy i producenci harują po kilkanaście godzin dziennie, żeby ostatni odcinek 7 sezonu "Przyjaciółek" był naprawdę spektakularny!

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Anka luksusową panią domu! Paweł ma dosyć żony

Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza umieściła na Facebooku zdjęcie po całym dniu pracy. Zmęczona, ale uśmiechnięta gwiazda poinformowała, że prace dobiegają właśnie końca. To znaczy, że wielki finał 7 sezonu "Przyjaciółek" jest już nakręcony - a to jak zwykle najbardziej tajemniczy odcinek!

Fani z pewnością nie mogą się doczekać, ale na ewentualne przecieki i streszczenie ostatniego odcinka 7 sezonu "Przyjaciółek" trzeba jeszcze poczekać.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Dagmar prosi Ingę o rękę Kate. Zaskakujące oświadczyny Dagmara

A czy będzie 8 sezon serialu "Przyjaciółki"? Anka, Inga, Zuza i Patrycja skradły serca ponad 2 mln widzów, więc nic nie jest wykluczone!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: