SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Anita Sokołowska już tak nie wygląda. Zuza z Przyjaciółek w nowej fryzurze

Przyjaciółki 7 sezon. Anita Sokołowska już tak nie wygląda. Zuza z Przyjaciółek w nowej fryzurze

08.01.2016, godz. 08:30
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska foto: Polsat

Zaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu "Przyjaciółki". Anita Sokołowska na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się zupełnie nową fryzurą. Teraz Zuza z "Przyjaciółek" rozjaśniła nieco kolor swoich włosów i zdecydowała się na grzywkę. Zmiana wyglądu Anity Sokołowskiej to zapowiedź rewolucji w życiu Zuzy z "Przyjaciółek"? Chyba tak, bo w 7 sezonie "Przyjaciółek" na jej drodze pojawi się kolejny mężczyzna - przyjaciel z dzieciństwa, Jasiek (Marek Bukowski).

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki od marca 2016 w Polsacie

Anita Sokołowska na początku grudnia wróciła na plan "Przyjaciółek". Zdjęcia do 7 serii potrwają aż do kwietnia 2016, ale nowe odcinki seriali widzowie będą mogli zobaczyć już od marca w Polsacie.

Gwiazda "Przyjaciółek" właśnie na swoim profilu na Facebooku pokazała zdjęcie zza kulis sesji fotograficznej do jednego z magazynów kobiecych. I od razu internautom rzuciło się w oczy, że Anita Sokołowska zmieniła fryzurę. Metamorfoza Zuzy z "Przyjaciółek" jest naprawdę oszałamiająca. Teraz aktorka ma nieco jaśniejsze włosy i grzywkę.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Marek Bukowski poderwie Zuzę w Przyjaciółkach. Co z Jerzym?

Ale to nie koniec zmian u Zuzy, która w 7 sezonie "Przyjaciółek" znów będzie zmagać się z problemami sercowymi. To już pewne, że jej ukochany Jerzy (Mariusz Bonaszewski) nie umrze. Zuza wyzna mu miłość w szpitalu i poprosi o jeszcze jedną szansę, lecz przyszłość tego związku będzie się rysować w czarnych barwach. Dlaczego?

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Jerzy w szpitalu, ale nie umrze

W 7 serii "Przyjaciółek" do życia Zuzy wkroczy jej przyjaciel z dzieciństwa. Przystojny biznesmen Jasiek, którego zagra Marek Bukowski to bardzo intrygujący mężczyzna. Nie dość, że świetnie sobie radzi w świecie biznesu to jeszcze znajduje czas na swoją wielką pasję - rajdy samochodowe.

Przypadkowe spotkanie Zuzy i Janka nie skończy się tylko na jednej pogawędce. Jasiek zrobi wszystko, żeby zdobyć Zuzę. A co z Jerzym? O tym widzowie dowiedzą się w 7 sezonie "Przyjaciółek" wiosną 2016 w Polsacie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

#sesja #oliwia #marzec #makeup @erykasokolska #❤ ️

Posted by Anita Sokołowska on 7 stycznia 2016

Sesja, sesjA, seSja...Olivia 󾁏 w marcu 😎 w kioskach 󾌬Atelier Stylissimo kolor i grzywka 󾮞🏽

Posted by Anita Sokołowska on 7 stycznia 2016
Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: