SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży na babskiej imprezie

Przyjaciółki 7 sezon. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży na babskiej imprezie

12.01.2016, godz. 11:25
Przyjaciółki 7 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 7 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) foto: Polsat

Ciąża Agnieszki Sienkiewicz będzie widoczna także w serialu "Przyjaciółki"! O tym, że Dorota z "Przyjaciółek" spodziewa się dziecka Łukasza wiedzą wszyscy widzowie. Jak głosi plotka Agnieszka Sienkiewicz też zostanie mamą. Właśnie dlatego wątek ciąży Doroty pojawi się w 7 sezonie "Przyjaciółek". Aktorka ani razu nie potwierdziła, że za kilka miesięcy urodzi swoje pierwsze dziecko, ale na planie "Przyjaciółek" serialowa Dorota nie ukrywa swoich pełniejszych kształtów.

Przyjaciolki w komplecie ( Dorotka na doczepkę 󾌪󾌪󾌪)!!! Pozdrawiamy z planu 7 sezonu .

Posted by Agnieszka Sienkiewicz on 11 stycznia 2016

"Przyjaciółki" 7 sezon nowe odcinki wiosną 2016 w Polsacie

Agnieszka Sienkiewicz kwitnie w ciąży na planie 7 sezonu "Przyjaciółek". Aktorka wygląda rewelacyjnie w błogosławionym stanie. A ponieważ twórcy serialu Polsatu nie chcieli żegnąć się w Dorotą w 7 sezonie, to jej bohaterka z "Przyjaciółek" też zostanie mamą.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Szalona impreza przyjaciółek. Wieczór panieński? - ZDJĘCIA z planu serialu

Na Facebooku i Instagramie Agnieszki Sienkiewicz pojawiło się zdjęcie z planu 7 serii "Przyjaciółek" z babskiej imprezy Doroty i pozostałych bohaterek. Wśród komentarzy znalazł się i ten od Małgorzaty Sochy, czyli serialowej Ingi, która zachwyca się wyglądem ciężarnej koleżanki. "Pięknie wyglądasz , Mamusiu " - napisała Socha do Sienkiewicz.

Oczywiście wpis aktorki można rozumieć dwuznacznie, bo przecieć Dorota też będzie mamą. Agnieszka Sienkiewicz niezbyt chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Dlatego też ani razu nie potwierdziła, że spodziewa się dziecka.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Marek Bukowski poderwie Zuzę w Przyjaciółkach. Co z Jerzym?

W ostatnim szczerym wywiadzie w lipcu zeszłego roku dla magazynu "Grazia" gwiazda "Przyjaciółek" przyznała, że od ponad pół roku jest w szczęśliwym związku i myśli o założeniu rodziny. Partnererem Agnieszki Sienkiewicz i zarazem ojcem jej dziecka jest Mikołaj Gauer, właściciel sieci aptek w Łodzi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Życzę Wam wspaniałego Nowego Roku !!!!!!

Posted by Agnieszka Sienkiewicz on 1 stycznia 2016
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: