SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Zuza zeswata Kate z Dagmarem!

Przyjaciółki 6 sezon. Zuza zeswata Kate z Dagmarem!

29.08.2015, godz. 09:30
Przyjaciółki 6 sezon odc. 65. Kate (Ilona Lewandowska), Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 65. Kate (Ilona Lewandowska), Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz) foto: Polsat/ ipla.tv

Takiego obrotu sytuacji nikt się nie spodziewał! W 6 sezonie ''Przyjaciółek'' Zuza (Anita Sokołowska) zeswata pasierbicę ze swoim asystentem. Kate (Ilona Lewandowska) wpadnie Dagmarowi (Marcin Korcz) w oko już na pierwszym spotkaniu. W 65 odcinku ''Przyjaciółek'' Dagmar zgodzi się nawet zapozować młodej malarce do aktu! Musicie to zobaczyć!

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 65 (odc. 3) - czwartek, 16.09.2015, o godz. 21 w Polsacie

Jesienią 2015 w ''Przyjaciółkach'' Zuza zeswata Kate z Dagmarem! Tego chyba się nie spodziewaliście... Pasują do siebie?

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza i Wojtek na randce

W ''Przyjaciółkach'' Zuza zamieszkała z Jerzym w Kanadzie, ale szybko wróci do Polski. Powód? Pani dyrektor nie będzie mogła znieść braku pracy w dodatku zatęskni za przyjaciółkami... Kiedy tylko w 63 odcinku Markiewicz dowie się, że Patrycja (Joanna Liszowska) lada dzień ma urodzić, pakuje walizki i oświadcza Jerzemu, że jedzie wspierać Kochan w trudnych chwilach.

Zuza prędko nie wróci do ukochanego. W 65 odcinku ''Przyjaciółek'' nadal będzie w Polsce i przyczyni się do romansu Kate i Dagmara. Narzeczona Jerzego zakumplowała się z jego córką, a ta jest na etapie poszukiwania drugiej połówki.

W dodarku Zuza będzie wspierać Kate w bardzo ważnej życiowej decyzji o studiowaniu malarstwa na ASP. Do głowy wpadnie jej zaskakujący pomysł...

Patrz: Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja przeżyje ciążę i urodzi syna Mikołaja

W 65 odcinku ''Przyjaciółek'' Zuza poznaje Kate z Dagmarem. Dziewczyna oferuje mu pozowanie do akt, a ten nieoczekiwanie przyjmuje propozycję!

Córka Gintera poderwie asystenta Zuzy? O tym przekonamy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2015.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Co On robi, co Ona robi???...Czyli kolorowo i zaskakująco w Przyjaciółki󾠣

Posted by Anita Sokołowska on 20 lipca 2015
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: