SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Zuza żegna się z Przyjaciółkami. To koniec serialu?

Przyjaciółki 6 sezon. Zuza żegna się z Przyjaciółkami. To koniec serialu?

16.10.2015, godz. 10:00
Przyjaciółki 6 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 6 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska) foto: Polsat/Facebook

Koniec serialu ''Przyjaciółki''! Anita Sokołowska, czyli Zuza Markiewicz z "Przyjaciółek" na swoim Facebooku żegna się z fanami. Aktorka zdradza, że prace na planie 6 sezonu "Przyjaciółki" dobiegły właśnie końca. Zuza, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska) mają już wolne. Czy ''Przyjaciółki'' spotkają się jeszcze w takim składzie? Czy i kiedy będzie 7 sezon "Przyjaciółek"?

To koniec ''Przyjaciółek''? Anita Sokołowska, uwielbiana przez widzów Zuza Markiewicz, już żegna się z fanami. W czwartek, 16.10.2015, ostatni raz była na planie "Przyjaciółek". Właśnie padł ostatni klaps w "Przyjaciółkach".

Zobacz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży. Odchodzi z Przyjaciółek?

Anita Sokołowska zamieściła na Facebooku post, który dowodzi, że aktorzy mają za sobą ostatni dzień pracy na planie zdjęciowym.

''Dzień smutny, ale też radosny... Nadciąga czas odpoczynku...???? (No nie, bo teraz seria spektakli, wyjazdów na festiwale teatralne i Na dobre...) Ale przynajmniej czas przerwy od Zuzy, wysokich obcasów i pomalowanych ust''- czytamy na profilu aktorki.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Ciąża Ingi to fałszywy alarm. Nie urodzi dziecka Roberta

Słowo ''przerwa'' oznacza, że ''Przyjaciółki'' nie żegnają się z fanami na zawsze? Czy powstanie 7 sezon ''Przyjaciółek''? Czy Anka, Zuza, Patrycja i Inga wrócą na nasze ekrany wiosną 2016? To jeszcze nic pewnego. Decyzja zależy od władz Polsatu. Ale niewykluczone, że ekipa "Przyjaciółek" znów spotka się na planie. Wyniki oglądalności 6 sezonu stale rosną - serial ogląda ponad 2 mln widzów.

Póki co nie ma się czym przejmować. Przed nami jeszcze kilka odcinków 6 serii ''Przyjaciółek". Jak skończy się ten sezon i czy będzie kontynuacja? Producenci mają swoje słodkie tajemnice.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Last day of Przyjaciółki 6 󾌴Kobiety Wojtka... 󾬎Pożegnania i powroty 󾭚Dzień smutny, ale też radosny... Nadciąga czas...

Posted by Anita Sokołowska on 15 października 2015
Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: