SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Zuza będzie miała nowego Dagmara

Przyjaciółki 6 sezon. Zuza będzie miała nowego Dagmara

06.10.2015, godz. 18:15
Przyjaciółki 3 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz)
Przyjaciółki 3 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz) foto:

Dagmar (Marcin Korcz) z serialu "Przyjaciółki" zniknie, a Zuza (Anita Sokołowska) będzie miała nowego asystenta? W 6 sezonie ''Przyjaciółek'' szokują zmiany w obsadzie. Co się stanie z Dagmarem i kto go zastąpi? Najnowsze zdjęcie z planu ''Przyjaciółek'' dowodzi, że nowym asystentem pani dyrektor będzie przystojny blondyn. Do serialu ''Przyjaciółki'' dołączył Rafał Zawierucha. Czy to oznacza koniec Dagmara?

Zmiany w zawodoym życiu Zuzy Markiewicz w 6 sezonie ''Przyjaciółek". Bizneswoman wróciła z Kanady i zostanie w Polsce na stałe. Teraz czas wrócić do pracy. Jednak nic już nie będzie takie jak dawniej.

W Ribon Banku nie ma już miejsca dla Zuzy w dziale kredytów korporacyjnych, którego była szefową. Prezes Łukasz (Mikołaj Krawczyk) oferuje Zuzie inne stanowisko pracy, ale poniżej jej kwalifikacji.

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza w więzieniu. Jak trafi za kratki?

Na najnowszym zdjęciu z planu ''Przyjaciółek'' widać, że pani dyrektor nie towarzyszy już Dagmar. Zuza znajdzie pracę w innym banku. I jedno jest pewne, młody blondyn będzie od teraz jej prawą ręką. W tej roli pojawi się Rafał Zawierucha.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Inga w ciąży z Robertem

Fani serialu ''Przyjaciółki'' nie są zachwyceni... ''Dagmar ma teraz inne zajęcie, musi podbić serce Kate. Fajny, fajny, ale co z Dagmarem?' Dagmar najlepszy! Dagmar skradł nasze serca. Wracaj chłopinko!'' - komentują internauci.

Marcin Korcz na swoim profilu na Facebooku uspokaja jednak widzów "Przyjaciółek". Dagmar na pewno nie odejdzie z serialu. Wprost przeciwnie - razem z Zuzą i jej nowym asystentem zasili szeregi innego banku. Z taką ekipą Zuza na pewno odniesie sukces w nowej pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: