SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Wojtek i Jerzy będą walczyć o Zuzę

Przyjaciółki 6 sezon. Wojtek i Jerzy będą walczyć o Zuzę

02.09.2015, godz. 17:45
Przyjaciółki 6 sezon odc. 66 Zuza (Anita Sokołowska), Wojtek (Lesław Żurek)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 66 Zuza (Anita Sokołowska), Wojtek (Lesław Żurek) foto: Polsat/ ipla.tv

Zuza (Anita Sokołowska) jest rozchwytywana! W nowych odcinkach ''Przyjaciółek''6 Markiewicz będzie miała poważne sercowe dylematy. Jerzy (Mariusz Bonaszewski) jest jej narzeczonym, ale w jej życiu niespodziewanie pojawia się Wojtek (Lesław Żurek). Dawna i nowa miłość Zuzy będą rywalizować o jej względy. Który z panów wygra? Czy Zuza zostawi Gintera i wróci do Wojtka? Wygląda na to, że Markiewicz tęskni za przeszłością, a jak to się mówi... Stara miłość nie rdzewieje.

W ''Przyjaciółkach''5 Zuza bez opamiętania zakochała się w Jerzym. Ginter wydawał się być właśnie tym facetem, z którym przedsiębiorcza bizneswoman spędzi resztę życia. Nic bardziej mylnego! W nowych odcinkach ''Przyjaciółek''6 w życiu Zuzy pojawi się dawna miłość. Wojtek znów zawróci Markiewicz w głowie? Jerzy będzie musiał z nim rywalizować!

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza nie chce ślubu z Jerzym

- Mam bardzo fajnie rozpisaną rolę, dzieją się zupełnie nowe rzeczy, wraca stara miłość, stara miłość będzie walczyła z nową miłością, zaczną się przepychanki. Będzie więc barwnie i ciekawie - powiedziała serialowa Zuza, czyli Anita Sokołowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Już w 63 odcinku ''Przyjaciółek'' zauważycie, że Zuza jest znudzona życiem u boku Jerzego w Kanadzie. Zapracowany biznesmen nie ma czasu dla ukochanej, a ona tęskni za przyjaciółkami. Dlatego kiedy tylko usłyszy, że Patrycja (Joanna Liszowska) niedługo urodzi, bez chwili wahania pakuje się i wraca do Polski. Wróci do Jerzego?

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza i Wojtek na randce

Niedługo później Zuza spotka Wojtka przed szpitalem, w którym rodziła jej przyjaciółka. Dawne uczucia szybko wrócą i Zuza prędko zapomni o tym, że Jerzy czeka na nią w Kanadzie. Wygląda na to, że Ginter wróci do Warszawy, żeby ratować związek z Zuzą, której się przecież oświadczył. To jednak nie będzie takie proste. Czeka go walka z Wojtkiem, który wciąż zajmuje ważnie miejsce w sercu dyrektor Markiewicz.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: