SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja nie umrze! Po urodzeniu syna Mikołaja pokona chorobę

Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja nie umrze! Po urodzeniu syna Mikołaja pokona chorobę

25.08.2015, godz. 18:30
Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Przyjaciółki Facebook/Polsat

Patrycja Kochan (Joanna Liszowska) z serialu "Przyjaciółki" przeżyje! Ciężarna i śmiertelnie chora na nadciśnienie płucne Patrycja ryzykuje życie dla syna Mikołaja, którego urodzi w 64 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek''. Świeżo upieczona mama będzie najszczęśliwszą kobietą na świecie, a profesjonalna opieka lekarzy zagwarantuje jej bezpieczeństwo. W czasie porodu nie dojdzie do żadnych powikłań. Wkrótce potem Patrycja wyzdrowieje. Co wydarzy się jesienią 2015 w ''Przyjaciółkach''?

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 64 (odc. 2) - czwartek, 10.09.2015, o godz. 21 w Polsacie

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu ''Przyjaciółki'"! Patrycja nie umrze w czasie porodu i szybko dojdzie do siebie! W 6 sezonie ''Przyjaciółek'' urodzi zdrowego syna i pokona chorobę, która zagrażała jej życiu.

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza i Wojtek znów razem! Lesław Żurek wrócił do Przyjaciółek

Patrycja zawsze marzyła o dziecku więc teraz, kiedy okazało się, że jest w ciąży, nie mogła się zgodzić na aborcję. Kochan zaryzykowała życiem, żeby donosić ciążę do końca.

W ''Przyjaciółkach'' po wakacjach 2015, lekarze postanowią przyspieszyć akcję porodową dla dobra przyszłej mamy. W szpitalu będzie obecny Michał (Marcin Rogacewicz), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska), która przyleci z Kanady, żeby wspierać przyjaciółkę na sali porodowej.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza wychowa syna Patrycji i Michała

W 64 odcinku ''Przyjaciółek'' Patrycja urodzi zdrowego syna, a jej życiu nie będzie zagrażało niebezpieczeństwo. Młoda mama będzie szczęśliwa jak nigdy dotąd, a jej organizm pokona śmiertelnie groźną chorobę. Wygląda na to, że Patrycja i Michał w końcu spełnią swoje największe marzenia o pełnej, zdrowej i kochającej się rodzinie.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: