SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Ostatni odcinek Przyjaciółek wstrząsnął widzami

Przyjaciółki 6 sezon. Ostatni odcinek Przyjaciółek wstrząsnął widzami

27.11.2015, godz. 09:30
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Inga (Małgorzata Socha), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Inga (Małgorzata Socha), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat

"Przyjaciółki" dobiegły końca. Emitowany jesienią 6 sezon "Przyjaciółek" skończył się w dramatycznym momencie - Jerzy (Mariusz Bonaszewski) miał wypadek! Tak przynajmniej wydaje się Zuzie (Anita Sokołowska), która w ostatnim 74 odcinku "Przyjaciółek" karetka zabiera jakiegoś mężczyznę i w tym czasie ona nie może się dodzwonić do Jerzego. Widzowie są poruszeni finałem "Przyjaciółek", bo tak naprawdę nie wiadomo co się stało. Żalą się na scenarzystów, który jak zwykle kończą kolejną serię w takiej trzymającej w napięciu chwili.

"Przyjaciółki" 6 sezon ostatni odcinek 74 (odc. 12) - czwartek, 26.11.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

Fani serialu "Przyjaciółki" nie kryją swojego oburzenia po ostatnim odcinku 6 sezonu. I nie ma się co dziwić, bo koniec 6 sezonu "Przyjaciółek" jest jedną wielką zagadką. Nie wiadomo co się stało z Jerzym, który prawdopodobnie miał wypadek przed randką z Zuzą.

Pod znakiem zapytania stają też dalsze losy Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski), którzy spędzili razem noc oraz przyszłość małżeństwa Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) po wyjeździe mężczyzny na roczny staż do Danii.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Jerzy umrze w 75 odcinku Przyjaciółek? Co się stanie z Jerzym?

Niestety na nowy 7 sezon "Przyjaciółek" widzowie muszą poczekać aż do wiosny 2016. Wiadomo już, że powstaną kolejne odcinki "Przyjaciółek", ale jeszcze nie rozpoczęły się zdjęcia do 7 serii. Nie ma też żadnych przecieków z tego co wydarzy się w 7 sezonie "Przyjaciółek".

Na oficjalnym profilu serialu na Facebooku widzowie nie kryją, że są wstrząśnięci sposobem w jaki scenarzyści zakończyli obecną serię. Tak jak w poprzednich sezonach znów bowiem rozegrał się dramat. W komentarzach nie kryją swojej irytacji i oburzenia.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży na planie Przyjaciółek

Komentarze widzów po ostatnim odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" >>>

"Matko, takie zakończenie sezonu, ja sama zaraz zawału przez was dostane, po cholerę takie sezony, czy tak super serial musi mieć sezony?"
"To jest bezczelność w takim momencie serię skończyć!"
"Masakra jak ja wytrzymam do marca bez mojego ukochanego serialu"
"OMG ludzie to Jerzy miał wypadek. Co za świnie w takim momencie kończą odcinek, serie!!!???"
"Każdy odcinek kończący sezon musi się tak tragicznie kończyć...teraz tyle czekać na ciąg dalszy"
"Jak ja nie lubię jak to się tak kończy, a ja potem muszę tyle czekać "

Widzowie domagają się też od Polsatu, by w nowym sezonie "Przyjaciółki" były emitowane znacznie częściej - nawet pięć razy w tygodniu. Ale ta prośba nie ma szans na spełnienie, bo każdy sezon "Przyjaciółek" liczy maksymalnie 13 odcinków, którym emisja przewidziana jest tylko raz w tygodniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: