SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon ostatni odcinek online, odcinek 74 na ipla.tv w internecie bezpłatnie

Przyjaciółki 6 sezon ostatni odcinek online, odcinek 74 na ipla.tv w internecie bezpłatnie

19.11.2015, godz. 20:10
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

''Przyjaciółki'' 6 sezon ostatni odcinek (odcinek 74) w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 74 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 19.11.2015. Przyjaciółki 6 sezon odcinek 74 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 26.11.2015 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 74 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 74 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 6 sezon odcinek 74 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 6 OSTATNI odcinek (odcinek 12) - co się wydarzy?

Julka (Nicole Bogdanowicz) i Hajdi odwiedzają Sonię (Wiktoria Gąsiewska) w szpitalu. Dziewczyna nadal jest bardzo słaba. Leszek (Przemysław Sadowski) wyznaje Ance (Magdalena Stużyńska), że nie ma już żalu o całą sytuację z wypadkiem samochodowym. Do domu Strzeleckiej bez zapowiedzi wpada Maciek (Krzysztof Wach) i myśli, że kobieta wróciła do Pawła (Bartek Kasprzykowski).

Michał (Marcin Rogacewicz) przed wyjazdem do Danii zabiera żonę i syna na przejażdżkę. Zatrzymuje się przed nowoczesnym blokiem i pokazuje żonie ich nowe mieszkanie. Patrycja (Joanna Liszowska) nie wie, czy się cieszyć, czy nie, bo po raz kolejny okazało się, że mąż zrobił coś za jej plecami. Gdy Inga (Małgorzata Socha) szykuje się na randkę z Robertem (Krzysztof Wieszczek), odwiedza ją Dorota (Agnieszka Sienkiewicz). Rozwenc nagle wyznaje, że bardzo tęskni za Maciusiem. Gruszewska jest zdziwiona jej wybuchem. Ma jednak pewne podejrzenia - podaje koleżance test ciążowy. Inga i Robert wybierają się na romantyczną kolację do eleganckiej restauracji. Gruszewska jest zachwycona do momentu, gdy mężczyzna się jej oświadcza. Jest na niego wściekła, rzuca pierścionek i wychodzi.

Zuza (Anita Sokołowska) odbiera długo wyczekiwany telefon od Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Umawiają się na spotkanie. Markiewicz jest przekonana, że albo się pogodzą, albo mężczyzna ostatecznie z nią zerwie. Ginter bardzo długo nie pojawia się w umówionym miejscu. To zupełnie do niego niepodobne.

Źródło: Polsat
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: