SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon online odcinek 73 na ipla.tv w internecie bezpłatnie

Przyjaciółki 6 sezon online odcinek 73 na ipla.tv w internecie bezpłatnie

12.11.2015, godz. 20:00
Przyjaciółki 6 sezon odc. 73. Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 73. Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz) foto: Polsat/ ipla.tv

''Przyjaciółki'' 6 sezon odcinek 11 (odcinek 73) w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 73 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwarteku, 12.11.2015. Przyjaciółki 6 sezon odcinek 73 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 19.11.2015 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 73 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 73 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 6 sezon odcinek 73 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 6 odcinek 73 (odcinek 11 - co się wydarzy?

Robert (Krzysztof Wieszczek) spędza noc z Ingą (Małgorzata Socha) w jej mieszkaniu. Zapomina zabrać swój T-shirt. Koszulkę znajduje Hania (Pola Figurska). Gruszewska czuje się niezręcznie, gdy córka pyta, czy Robert z nimi zamieszka. Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) zabierają Julkę (Nicole Bogdanowicz) z aresztu. Strzelecka jest szczęśliwa. Niepokoi się tylko o stan zdrowia Sonii (Wiktoria Gąsiewska). Na szczęście dziewczyna się budzi.

Patrycja (Joanna Liszowska) przemyślała sprawę stażu Michała. Zgadza się, by mąż wyjechał do Danii. Niebawem dowiaduje się od Elżbiety (Elżbieta Jarosik), że Michał (Marcin Rogacewicz) ją oszukał. Nie powiedział jej, że staż będzie trwał aż rok. Nigdy nie sądziła, że Michał mógłby ją okłamać w tak ważnej sprawie. Traci zaufanie do męża.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) spędza coraz więcej czasu z małym Maciusiem. Chociaż nie jest typem nadopiekuńczej cioci, to chłopiec bardzo się do niej przywiązuje, a ona do niego. Zuza (Anita Sokołowska) postanawia zdemaskować Wojtka przed jego żoną, Magdą (Karina Seweryn). Uważa, że jako kobieta jest jej to winna. Aranżuje spotkanie z Niemczykiem (Lesław Żurek), który nie ma pojęcia, że to pułapka.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: