SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon online odcinek 72 na ipla.tv w internecie bezpłatnie

Przyjaciółki 6 sezon online odcinek 72 na ipla.tv w internecie bezpłatnie

05.11.2015, godz. 20:10
Przyjaciółki 6 sezon odc. 72. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 72. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat

''Przyjaciółki'' 6 sezon odcinek 10 (odcinek 72) w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 72 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwarteku, 5.11.2015. Przyjaciółki 6 sezon odcinek 72 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 12.11.2015 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 72 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 72 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 6 sezon odcinek 72 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 6 odcinek 72  (odcinek 10) - co się wydarzy?

Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) odwiedzają córkę w areszcie. Po wyjściu z budynku Strzelecka oświadcza byłemu mężowi, że nie zostawi Julki (Nicole Bogdanowicz) samej. Postanawia zostać przed aresztem, by być bliżej córki. Paweł widząc, że nic nie wskóra, postanawia wezwać na pomoc jej koleżanki.

Kolega z pracy Michała (Marcin Rogacewicz) mówi mu o bardzo atrakcyjnej ofercie rocznego stażu w Danii. Początkowo Zalewski ignoruje tę propozycję, ale z czasem zaczyna się nad nią poważnie zastanawiać. W końcu bez konsultacji z żoną podejmuje decyzję. Patrycja (Joanna Liszowska) jest przeciwna pomysłowi, ale obiecuje, że to przemyśli. Nie wie jednak, że Michał ją okłamał - powiedział, że staż trwa trzy miesiące.

Jerzy (Mariusz Bonaszewski) odwiedza Ingę (Małgorzata Socha) w muffiniarni. Nagle bez zapowiedzi wpada Zuza (Anita Sokołowska), która chce się pogodzić z Gruszewską. Po chwili Ginter żegna się z nimi i wychodzi pod pretekstem spotkania służbowego. Markiewicz jest trochę rozżalona jego oschłością, ale przeprasza Ingę za swoje zachowanie. Zuza postanawia także definitywnie zerwać z Wojtkiem (Lesław Żurek). Mówi mu o tym przez telefon. Ich rozmowę przypadkiem słyszy żona Niemczyka, o której istnieniu Markiewicz nie ma pojęcia. Wiadomość o romansie męża bardzo rani Magdę (Karina Seweryn). Kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Chcesz wiedzieć więcej o serialachOdwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: