SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon online odcinek 70 na ipla.tv w internecie bezpłatnie

Przyjaciółki 6 sezon online odcinek 70 na ipla.tv w internecie bezpłatnie

22.10.2015, godz. 20:14
Przyjaciółki 6 sezon odc. 70. Julka (Nicole Bogdanowicz), Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 70. Julka (Nicole Bogdanowicz), Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Polsat/ ipla.tv

''Przyjaciółki'' 6 sezon odcinek 8 (odcinek 70) w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 70 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwarteku, 22.10.2015. Przyjaciółki 6 sezon odcinek 70 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 29.10.2015 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 70 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 70 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 6 sezon odcinek 70 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 6 odcinek 70  (odcinek 8) - co się wydarzy?

Przerażeni Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) w środku nocy zjawiają się w szpitalu. Na miejscu jest już Leszek (Przemysław Sadowski). Okazuje się, że Julce (Nicole Bogdanowicz) i Hajdiemu nic się nie stało. Natomiast Sonia (Wiktoria Gąsiewska) jest w krytycznym stanie. Córka Strzeleckich wyznaje, że ona i Sonia były pod wpływem alkoholu, ale Hajdi, który prowadził, był trzeźwy.

Inga (Małgorzata Socha) wciąż jest przerażona, że być może jest w ciąży z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Podczas wypadku z koleżankami na jogę jej wątpliwości się rozwiewają. Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) coraz częściej się kłócą. Okazuje się, że rodzicielstwo to nie tylko cudowne chwile. Zuza (Anita Sokołowska) odrzuca ofertę Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Uważa, że praca, którą jej zaproponował, jest poniżej jej kompetencji. Rozpoczyna poszukiwania czegoś bardziej satysfakcjonującego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialachOdwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: