SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Zniknięcie Jerzego w ostatnim odcinku Przyjaciółek! Zuza i Jerzy nie będą razem

Przyjaciółki 6 sezon. Zniknięcie Jerzego w ostatnim odcinku Przyjaciółek! Zuza i Jerzy nie będą razem

13.11.2015, godz. 08:52
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Koniec serialu "Przyjaciółki" jak zwykle pozostawi widzów w napięciu i niepewności! W ostatnim 74 odcinku "Przyjaciółek", który zostanie wyemitowany w czwartek, 26.11.2015, rozegrają się pełne emocji sceny. Finał 6 sezonu "Przyjaciółek" pozostawi bez odpowiedzi pytanie czy Zuza (Anita Sokołowska) i Jerzy (Mariusz Bonaszewski) wrócą do siebie. A to dlatego, że kochanek Zuzy zniknie w tajemniczych okolicznościach. Co się stanie z Jerzym i skąd to nagłe zaginięcie?

"Przyjaciółki" ostatni odcinek 74 (odc. 12) - czwartek, 26.11.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

Twórcy "Przyjaciółek" dbają o to, by ostatni odcinek każdej serii trzymał widzów w napięciu aż do samego końca. W 6 sezonie "Przyjaciółek" nie będzie inaczej. Uspokojamy jednak widzów - tym razem żadna z czterech przyjaciółek nie będzie bliska śmierci. Nie oznacza to jednak, że życie jednego z bohaterów nie będzie zagrożone.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Anka wróci do Pawła

W 74 odcinku "Przyjaciółek", czyli ostatnim 6 sezonu, pod znakiem zapytania stanie przyszłość Zuzy i Jerzego. Po zdradzie Zuzy i ich ostatnich rozstaniu wydawało się, że już wszystko skończone. Ale czy miłość, która ich łączy okaże się silniejsza od wszelkich nieporozumień? Czy zakochani wybaczą sobie nawet zdradę i kłamstwa?

Po tym jak Zuza wyrzuciła Jerzego ze swojego domu, bo odkryła, że ukochany ją okłamywał i cały czas wiedział o jej romansie z Wojtkiem (Lesław Żurek) pojawi się nadzieja na to, by zapomnieli o co było i rozpoczęli wszystko od nowa. W finale 6 sezonu "Przyjaciółek" Zuza odbierze długo wyczekiwany telefon od Jerzego.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Agnieszka Sienkiewicz w ciąży na planie Przyjaciółek

Byli narzeczeni umówią się na spotkanie. Markiewicz będzie przekonana, że albo się pogodzą, albo Jerzy ostatecznie z nią zerwie. Jerzy  bardzo długo nie będzie się pojawiał w umówionym miejscu czym wzbudzi niepokój Zuzy.

Nagłe zniknięcie Jerzego to zapowiedź kolejnego dramatu w "Przyjaciółkach"? Co się stanie z Jerzym? Czyżby ukochany Zuzy znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie? O tym wszystkim widzowie dowiedzą się z ostatniego odcinka 6 sezonu "Przyjaciółek" .

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: