SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Oświadczyny Roberta. Inga rzuca pierścionkiem zaręczynowym - ZWIASTUN ostatniego odcinka Przyjaciółek

Przyjaciółki 6 sezon. Oświadczyny Roberta. Inga rzuca pierścionkiem zaręczynowym - ZWIASTUN ostatniego odcinka Przyjaciółek

26.11.2015, godz. 20:10
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek) foto: Polsat

Zaskakujący finał seriału "Przyjaciółki"! Robert (Krzysztof Wieszczek) traktuje Ingę (Małgorzata Socha) bardzo poważnie, ale ona się go boi! Nie chce się angażować w poważny związek i dlatego w ostatnim 74 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' odrzuca oświadczyny kochanka. Po nieudanym małżenstwie z Andrzejem (Adam Krawczyk) i niedoszłym ślubie z Szymonem (Filip Bobek) Inga wie, że powinna być ostrożna. W ostatnim odcinku ''Przyjaciółek'' romans Ingi i Roberta dobiegnie końca?

"Przyjaciółki" 6 sezon ostatni odcinek 74 (odc. 12) - czwartek, 26.11.2015, o godz. 21.35 w Polsacie

Burzliwy romans Ingi i Roberta z "Przyjaciółek" jest pełen wzlotów i upadków. Kochankowie mają za sobą kilka ostrych kłótni, w tym jedną, która wywołała spanikowana Inga kiedy myślała, że zaszła jest w ciąży. Ale coś ciągnie ich do siebie i świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Wbrew pozorom makler giełdowy traktuje Ingę bardzo poważnie...

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza zerwie z Wojtkiem. Żona Wojtka dowie się o ich romansie

Po tym jak Robert nocuje u kochanki robi się jeszcze poważniej. Mężczyzna zostawia bluzkę, którą rano znajduje Hania (Pola Figurska). Dziewczyna wypytuje mamę, czy Robert z nimi zamieszka. Inga jest zakłopotana i zręcznie unika odpowiedzi.

W 74 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' jest jeszcze gorzej. Robert zaprasza Ingę do eleganckiej restauracji. Wieczór upływa w cudownej atmosferze. Chcą w końcu zacząć wszystko od początku... - I co? Czujesz się poderwana? - pyta Robert.

- Bardzo! Nie wiem jak ty to robisz! - odpowiada zachwycona Inga.
- Po prostu nie próbuję cię poderwać...- stwierdza uwodzicielsko makler.

Nagle kochanek Ingi wyjmuje pierścionek zaręczynowy i oświadcza się. Gruszewska jest w takim szoku, że przez chwilę nie wie co robić. Rozum podpowiada jej, że pora uciekać.

- Robert, czy ty zawsze musisz wszystko spieprzyć, nawet taką zajebistą randkę? - Inga jest wściekła. Wrzuca pierścionek do kieliszka z szampanem, a następnie wychodzi z restauracji. Idzie prosto do Zuzy (Anita Sokołowska).

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Michał zostawi Patrycję i Mikołaja?

Najwidoczniej przestraszyła się szybkiego obrotu spraw i boi się kolejnego ''poważnego'' związku. To chyba koniec romansu Ingi i Roberta...

- Nie wiem co on tak wyskakuje przed szereg. Myślałam, że zrozumiał, że to dla mnie za wcześnie. Ta cała jego wprowadzka... A teraz wyskakuje mi ze ślubem?! - żali się przyjaciółce.
- Powiedziałaś mu, że jesteś kobietą z dzieckiem, która potrzebuje poważnego mężczyzny? No to się oświadczył! - próbuje wytłumaczyć Roberta Zuza.


Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: