SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Jerzy umrze w finale Przyjaciółek? Zuza nie wie co się stało z Jerzym - ZWIASTUN

Przyjaciółki 6 sezon. Jerzy umrze w finale Przyjaciółek? Zuza nie wie co się stało z Jerzym - ZWIASTUN

26.11.2015, godz. 21:14
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 74. Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Koniec serialu "Przyjaciółki" zapowiada się tragicznie! W ostatnim 74 odcinku "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) umawia z Jerzym (Mariusz Bonaszewski). Ukochany Zuzy spóźnia się jednak na randkę w kawiarni. Nagle Zuza zauważa jak karetka zabiera nieprzytomnego mężczyznę. Nie wie jednak czy w karetce jest jej ukochany. Czy Jerzy z "Przyjaciółek" umrze, a widzowie w 7 sezonie "Przyjaciółek" zobaczą śmierć Jerzego?

"Przyjaciółki" 6 sezon ostatni odcinek 74 (odc. 12) - czwartek, 26.11.2015, o godz. 21.05 w Polsacie

Śmierć Jerzego w ostatnim odcinku 6 serii "Przyjaciółek"? Scenarzyści serialu mają w zwyczaju w tragiczny sposób kończyć każdym sezon. I choć tym razem oszczędzają główne bohaterki "Przyjaciółek", to boleśnie doświadczają Jerzego Gintera, ukochanego Zuzy i ojca Ingi (Małgorzata Socha).

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Oświadczyny Roberta w ostatnim odcinku Przyjaciółek

Co się stanie z Jerzym w ostatnim 74 odcinku "Przyjaciółek"? Widzowie zobaczą trzymające w napięciu sceny, podczas których ważyć się będą losy Zuzy i Jerzego. Skłóceni kochankowie umówią się na spotkanie, które będzie decydować o ich wspólnej przyszłości.

Zuza wreszcie zrozumie jak wielki błąd popełniła zdradzając Jerzego z Wojtkiem. Nie straci nadziei, że narzeczony wybaczy jej ten romans, bo przecież wciąż bardzo się kochają. W 74 odcinku "Przyjaciółek" odbierze odbiera długo wyczekiwany telefon od Jerzego z prośbą o rozmowę.

Będzie  przekonana, że albo się pogodzą, albo mężczyzna ostatecznie z nią zerwie. Ginter bardzo długo nie pojawi się w umówionym miejscu w kawiarni. To będzie zupełnie do niego niepodobne. Zuza zacznie się niepokoić tym bardziej, że Jerzy nie będzie odpisywał na sms-y ani nie odbierze telefonu.

Patrz: Przyjaciółki 6 sezon. Tajemnicze zniknięcie Jerzego

Nagle Zuza dostrzeże przed kawiarnią karetkę. Kiedy wyjdzie na ulicę dopadnie ją przeczucie, że Jerzemu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie pomyli się, bo na jej oczach sanitariusze zabiorą nieprzytomnego mężczyznę do szpitala.

- Szedł zwyczajnie i nagle po prostu... To nie był stary facet - usłyszy z ust świadków zajścia.

O tym co stanie się Jerzemu i czy ukochany Zuzy przeżyje widzowie dowiedzą się dopiero w 7 sezonie "Przyjaciółek"!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: