SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Zuza demaskuje Wojtka przed jego żoną Magdą - ZWIASTUN

Przyjaciółki 6 sezon. Zuza demaskuje Wojtka przed jego żoną Magdą - ZWIASTUN

19.11.2015, godz. 13:08
Przyjaciółki 6 sezon odc. 73. Magda (Karina Seweryn), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 73. Magda (Karina Seweryn), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat/ ipla.tv

Zuza (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki" zrywa z Wojtkiem (Lesław Żurek) i mści się na nim zastawiając na niego zasadzkę. W 6 sezonie ''Przyjaciółek'' dawny kochanek Zuzy pojawił się w jej poukładanym życiu i zawrócił jej w głowie. Markiewicz nie wiedziała jednak, że Wojtek ma żonę! Kiedy Zuza dowiaduje się o istnieniu Magdy (Karina Seweryn) nie może tego tak zostawić. W 73 odcinku 6 sezonu ''Przyjaciółek'' Zuza złapie niewiernego Wojtka w pułapkę...

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 73 - czwartek,19.11.2015, o godz. 21.35 w Polsacie

Romans Zuzy i Wojtka nie przetrwa! Kobieta zerwie z kochankiem, a na pożegnanie wyświadczy przysługę jego żonie. Obmyśli bowiem plan jak zdemaskować Wojtka przed jego żoną, by dostał nauczkę raz na zawsze!

Zobacz: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza i Wojtek uciekną razem do Niemiec

W 72 odcinku ''Przyjaciółek'' Zuza zadzwoni do kochanka i zerwie z nim przez telefon. Rozmowę Zuzy i Wojtka przypadkiem usłyszy Magda - żona mężczyzny, która dopiero teraz pozna prawdę o podwójnym życiu swojego męża. Zuza będzie równie zaskoczona. Nie wiedziała przecież, że Wojtek jest żonaty.

W 73 odcinku ''Przyjaciółek'' Zuza postanawi zdemaskować Wojtka przed Magdą.  Będzie uważała, że jako kobieta jest jej to winna. Zaaranżuje spotkanie z mężczyzną, który nie będzie miał pojęcia, że to pułapka.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Michał zostawi Patrycję i Mikołaja?

Co będzie z Wojtkiem w ''Przyjaciółkach''? Zuza zadba o to, by Magda na własne oczy przekonała się o niewierności męża. Wojtek zostanie sam? A może żona wybaczy mu zdradę?

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: