SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Żona Wojtka atakuje Zuzę - ZWIASTUN

Przyjaciółki 6 sezon. Żona Wojtka atakuje Zuzę - ZWIASTUN

12.11.2015, godz. 21:07
Przyjaciółki 6 sezon odc. 72. Magda (Karina Seweryn), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 6 sezon odc. 72. Magda (Karina Seweryn), Zuza (Anita Sokołowska) foto: ipla.tv

To było do przewidzenia, że Zuza (Anita Sokołowska) i Magda (Karina Seweryn) z serialu "Przyjaciółki" kiedyś staną twarzą w twarz. W 72 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" żona Wojtka (Lesław Żurek) dowiaduje się o jego romansie z Zuzą Markiewicz. Śledzi ukochanego, który spotyka się z Zuzą pod jej domem, a potem przedstawia się jej jako żona Wojtka. Zuza jest w szoku!

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 72 - czwartek, 12.11.2015, o godz. 21.35 w Polsacie

Romans Zuzy i Wojtka z "Przyjaciółek" wreszcie wychodzi na jaw. Po kilku tygodniach sekretnych spotkań z kochanką Wojtek zalicza w końcu wpadkę. W 72 odcinku 6 sezonu "Przyjaciółek" Magda podsłuchuje jego rozmowę telefoniczną z Zuzą.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza zastawia pułapkę na Wojtka

Wykorzystując chwilę nieuwagi męża zdobywa telefon do Zuzy i nawet do niej dzwoni. Nie wyjaśnia jednak o co chodzi. Zamiast tego śledzi Wojtka, który kolejny raz spotyka się z ukochaną. Zuza defintywnie z nim zrywa, lecz mężczyzna nie może się z tym pogodzić. Uprzedza, że nie pozwoli jej tak szybko odejść.

Kiedy Wojtek odjeżdża Magda podstępem dostaje się do domu Zuzy. Oszukuje ją, że jest sąsiadką i przyszła porozmawiać o ważnej sprawie. Markiewicz otwiera jej drzwi, ale wpuszcza do środka dość niechętnie, bo właśnie spędzała upojne chwile z Jerzym (Mariusz Bonaszewski), który do niej wrócił.

- Jestem żoną Wojtka Nawrockiego... Nie wiedziała pani? Wojtek pani nie powiedział? - przedstawia się Magda, a Zuza nie może uwierzyć własnym uszom. 
- Przepraszam bardzo, wie pani to nie jest odpowiedni moment  - odpowiada i próbuje wyprosić gościa, bo właśnie z sypialni wychodzi Jerzy. 

Patrz: Przyjaciółki 6 sezon. Czy Julka wyjdzie z więzienia? Co będzie z córką Anki i Pawła?


Ale Magda nie zamierza tego tak zostawić. - Nie jest odpowiedni? Bo właśnie spała pani z kimś innym? Pana dziewczyna sypia z moim mężem, wie pan o tym? - pyta Jerzego. 
- Tak wiem... - przyznaje mężczyzna.

Zuza jest wstrząśniata jego słowami. Nie może uwierzyć, że narzeczony jej o niczym nie powiedział. I do tego wrócił jakby nic się nie stało. - Od kiedy wiesz?
- Od jakiegoś czasu...

Zuza z trudem panuje nad emocjami. - Śledziłeś mnie? Sprawdzałeś mój telefon, maile? A kiedy zamierzałeś mi powiedzieć, że wiesz? Ile razy chciałeś się jeszcze ze mną przespać zanim mi powiesz? W ogóle zamierzałeś mi powiedzieć, czy chciałeś mi wybaczyć?

Jerzy nie wie co odpowiedzieć. Ale dla wściekłej Zuzy wszystko jest jasne. - Co za szlachetność. Anioł po prostu. Wyjdź z mojego domu!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: